reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
A ja nie mam pojęcia co u mnie dają i czy cokolwiek. Na szczęście do domu blisko w razie czego :)

Kalogr - ja mam termin 6 stycznia. Zastanawiam się jak będzie wyglądał sylwester :D
____________

Dziewczyny a co do szpitala do ubrania ale na siebie? Piżamkę z długimi spodniami (u mnie na oddziale tak dziewczyny chodziły) czy raczej koszulę do karmienia?
Macie jakieś polecane sklepy z bielizną lub sprzedawców na allegro?
A może sprawdziły się Wam konkretne typy koszul? :)
Podzielcie się wiedzą :yes:
 
Ostatnia edycja:
Inis ja kupiłam koszule z otworami do łatwego karmienia No i szlafrok. Tez bym wolała spodnie ale mówili ze koszule sie lepiej sprawdzają np w wietrzeniu krocza, nie ocierają No i przy obchodzie lekarzy tylko podwijasz. Ja kupowałam w factory bo akurat promocje były.

Ja to sie zastanawiam jak święta bedą wyglądały :)
 
czesc dzwiedzica :)
termin mam podobny 22/23.01.16 i ja sie raczej zastanawiam czy przypadkiem lutowego dziecka z tego nie bedzie ;)

te szpitale co ogladalam tez nie zapewniaja ubranek w trakcie, ale obydwa daly liste co nalezy dokladnie zabrac dla dziecka i siebie na pobyt. W sobote ide na kolejne dni otwarte to zobacze jak tam.
 
Ostatnia edycja:
Kas tez sie zastanawiam co ze swietami. sylwester mnie mniej frasuje, bo nie odczuwam potrzeby dzikich zabaw. ale swieta u nas zawsze wyjazdowe byly, obie rodziny mieszkaja na szczescie w tym samym kierunku. ale wiadomo, zima, dojazd, przemieszczanie sie w trakcie, dwie wigilie :) po prostu kosmos. Mam nadzeje ze sie uda jak co roku upiec troche pierniczkow i ciasto jakies :)
 
u mnie w szpitalu też wszystko dają, na wyjście potrzebuję tylko krótkie body, pajacyk i kombinezonik :)
Maja nie przesadzaj z tą wodą, cukrzyca to nie koniec świata i dieta wcale nie musi być nudna a przede wszystkim nie znaczy to że nie możesz czegoś spróbować
Paulettah jak tam łóżeczka stoją?
 
Święta z brzuszkiem i rodzinka brzmią cudnie, ale te z dzieciaczkiem rownież :) juz nie moge sie doczekać tego klimatu. Mam przeczucie ze w grudniu urodzę :)
 
Futurystka efekt jest taki :) ImageUploadedByForum BabyBoom1445501273.859691.jpg i chyba póki co tak zostanie bo nie mam pomysłu jak to rozlokować inaczej :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1445501273.859691.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1445501273.859691.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 48
reklama
aa to już wszystko wiem, po drugiej stronie jest okno i komody ? a nie chciałaś kiedyś komod pod oknem pomiędzy tymi komodami?
 
Do góry