reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
grubasek- oj nie dziwię się, że się wkurzyłaś. Nie powinien tak robić, ale myślę, że warto z nim pogadać

Vivienne- i jak Marysia?

Zaraz zmykam na małe zakupy spożywcze, a później ciasto piekę. Mąż śpi, to ja sobie musze na dole zajęcia znaleźć, co by mu nie przeszkadzać.
 
witajcie, a co tu taka cisza :O zawsze jak nie mam czasu wejsc na forum to naprodukujecie od groma :p
Vivienne dobrze że młoda już nie cierpi bo zapalenie pęcherza to przekichana sprawa eh
ja dziś do szkoły rodzenia idę mamy spotkanie z ginekologiem-położnikiem ciekawe co nam tam powie ;)
 
Ja też w tym roku wyjątkowo wolę taką pogodę. Choć fakt, że ponuro trochę, Mogłoby choć troszkę słońca być.
Paulettah mnie dziś też nad ranem trochę mdliło. Dziwne... Ja miałam lekkie mdłości ze 3 razy w pierwszym trymestrze...
 
reklama
Ja też w tym roku wyjątkowo wolę taką pogodę. Choć fakt, że ponuro trochę, Mogłoby choć troszkę słońca być.
Paulettah mnie dziś też nad ranem trochę mdliło. Dziwne... Ja miałam lekkie mdłości ze 3 razy w pierwszym trymestrze...

Ja dokładnie tak samo nigdy nie wymiotowałam a tutaj coś takiego :/ moja kuzynka zaczęła w 8 miesiacu i tak do końca wiec już sie boje co przyniesie ze sobą ten 3 trymestr :/
 
Do góry