reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Dziewczyny mam pytanie, do tych ktore sa na zwolnieniu i dostaja kiz zasilek z Zusu. Czy dostalyscie od Zus-u najpierw jakies pismo o tym, ze bedzie Wam wyplacal teraz zasilek chorobowy, czy po prostu pewnego pieknego dnia doatalyscie pieniadze?
Bo u mnie ani widu ani sluchu zadnych listow, zadnych pieniedzy, a juz chyba pora.
 
Ememens ale my ze sobą jesteśmy już 10lat, 7po ślubie i już straciłam nadzieję...
ja przytyłam 4kg i mój gin na mnie drze japake poza tym u mnie rosną uda i cyce o brzuchu nie wspominam, a ja mam chory kręgosłup w odcinku szyjnym po wypadku :(
 
green ja jestem na L4 od 20lipca i ani złotówy mi nie przelali chamy jedne, jak im to trzeba do 7dni bo inaczej Cie straszą sądem itp a oni to mają czas na wypłacanie do 3miechów, pewno sobie poczekam jeszcze trochę a może znów kontrole jebną!
 
Futurustka ja jakos od 16, kontroli nie mialam, zadnego pisma nic. A te pierwsze 33 dni za ktore placi pracodawca to liczy sie tylko robocze co? W sensie ze od pon-pt?
 
Laski własnie moja kolezanka czeka z wynikami gluzkozy do lekarza, ale po 2 godzinach miała wiekszy cukier niz po godzinie, miała któras z was tak? Niby wszystko wn ormie, ale zonaczymy co lekarz powie :)

Co do cytryny to ja mysle ze jak ma byc dobrze to i jak bedzie, raczej ona na nic nie wplywa :p

NelVik ja jeszcze w biedrze mleczko do prania lovela do białego kupiłam, bo patrze ze sporo tych białych mam :) Moze zaraz wypłate dostane to tez na zkaupy polece hehehe

Paulettah - babcia mojego meża miała bliźniaki, 3 poród, 50 lat temu, tez sn ... alee ona do lekarza nie chodziłą całą ciąże wiec wierz lub nie ale nawet nie wiedziała ze to bliźniaki będą :) Mówi ze urdziła jednego, myślała ze to juz koniec a lekaz mówi ze tam jeszcze jeden jest :D i tak się urodził ojciec mojego męża :) parka, oboje sporo ponad 2 kg, mówi ze wszyscy byli w szoku ze z dwójka dzieci do domu wróciła hehe

Emenems - to smaczego hehe :D

Kas88 - jak to bez wody ? :)

vivienne - mamy wspólną babcie :D ??

green - normlane, kalendarzowe 33 dni :)
 
a co do ruchw i bolów.. spojenie mnie nie boli ale czasem mały sie tak nisko rusza że az sie boje :( raz wysoko pod żebrami a raz nisko normalnie jakby szyjki nie było i miał zaraz wyjsc :(
 
Dziewczyny mam pytanie, do tych ktore sa na zwolnieniu i dostaja kiz zasilek z Zusu. Czy dostalyscie od Zus-u najpierw jakies pismo o tym, ze bedzie Wam wyplacal teraz zasilek chorobowy, czy po prostu pewnego pieknego dnia doatalyscie pieniadze?
Bo u mnie ani widu ani sluchu zadnych listow, zadnych pieniedzy, a juz chyba pora.

Ja dostałam pismo musiałam wskazać numer konta taki druk z10 chyba i im tobideslac razem ze zwolnieniem i zaświadczeniem od lekarza o przewidywanym terminie porodu
 
a co do ruchw i bolów.. spojenie mnie nie boli ale czasem mały sie tak nisko rusza że az sie boje :( raz wysoko pod żebrami a raz nisko normalnie jakby szyjki nie było i miał zaraz wyjsc :(

U mnie tez tak nisko czasami ale tonowanie dlatego ze ma długie nóżki po tacie i tak nisko dosięga :) będzie dobrze byle słuchać lekarzy i odpoczywać. Ja wybrałam sie do miasta po soczewki bi w tym upale myślałam ze zdechnę wybiegłam ze sklepu pierwszy raz bo myślałam ze zrzygam sie na ladę wszędzie mi kanaliza dawało masakra ;/
 
reklama
uploadfromtaptalk1442482539901.jpgpierwsze łowy w osiedlowym lumpku :)
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1442482539901.jpg
    uploadfromtaptalk1442482539901.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 62
Do góry