reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
I widzisz Kasiu, ja tyle czasu zwlekałam z drugim dzieciem i teraz żałuję... Fajna taka mała różnica wieku :) Dasz radę!
 
Trochę się boję. Moje pierwsze dziecko będzie miało rok i 8 miesięcy. Więc będziemy musieli kupić i wózek dwuosobowy bo raczej w wózku będzie jeszcze jeździł, i drugie łóżeczko bo chyba niespełna 2 letnie dzieci śpią jeszcze w łóżeczkach ze szczebelkami?
Zobaczymy jak to będzie. Karmię pierwszego nadal piersią a nie wiem czy można w ciąży. Serce mi się kraje jak pomyślę o odstawieniu :)
Inna rzecz, że jestem po cc i nie minął jeszcze od niego rok a tu następna ciąża.
Ehhh troche to nie tak miało być :angry:
 
Milena witam. Twohe dziecko bedzie mialo rok i 8 mies jak sie druga dzidzia urodzi czy teraz ma?? Moja 31 maja bedzie miala dwa latka
 
Oj, Kasiu jakby się dało tak wszystko pięknie zaplanować... Może będzie małe zawichrowanie, ale jak przy tym będzie wesoło :-D Teraz to już trzeba się cieszyć i trzymać kciuki, żeby bezproblemowo ciąża przebiegła.
 
Kasia miedzy mna a moja siostra jest rok i osiem miesięcy :D było tak ze ja w wózku a ona z tylu stawała na ramie gahahah:)
 
Miedzy nami tyle samo ttzn miedzy mna a starsza siostra 20 miesiecy zawsze mowilysmy czyli rok i 8 mies :p
 
reklama
Witajcie dziewczyny! A miedzy mną a starszym bratem jest różnicy rok bez 2 dni. To się nazywa wpadka. Mama mi zawsze powtarza- karmienie piersią nie jest żadna antykoncepcja ;)
 
Do góry