reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

kropka pl współczuję bardzo :( trzymaj się dzielnie :*

pruska, tutti super wieści

my z młodą całe popołudnie na placu zabaw :)

dziewczyny mam takie pytanie.. zrobił mi się ostatnio okropny pieprzyk i rośnie. .i taki dziwny jest. . mam już kilka, ale są takie normalne i w niczym nie przeszkadzają a ten jest duży i straszny, wiecie może gdzie z tym iść ? do dermatologa czy do jakiegoś chirurga od razu.? bym go chętnie wyciela ale nie wiem czy w ciąży robi się takie rzeczy :(??
 
reklama
Tutti gratuluje serduszka! ;-)

Kropek trzymaj się. Każdy powinien mieć możliwość pozegnania się z kims bliskim kto odszedł. Tulam i oby kolejny raz był szczęśliwy.

Chciejka ja mam niedoczynność tarczycy. 1 ciąża z pierwszego cyklu. Bez problemu kontrole TSH co miesiąc i zwiększoną dawka leku by dziecku nie zabrakło.
Teraz 2 ciąża również z pierwszego cyklu starań. Zobaczymy jak będzie. Dziś byłam u endo powiedzieć o ciąży i juz zwiększyła mi dawkę leków. A przy okazji robienia badan co miałam zlecone od endokrynologa to bete zrobilam. Skoro i tak mnie kluli :)
 
Aktina lec do dermatologa. Z pieprzykami lepiej nie ryzykować. Niech zobaczy to fachowiec. Albo do rodzinnego idź. I tak na NFZ musisz mieć skierowanie do dermatologa
 
A co do lekow to jesli ktoras z Was chcialaby to moge oddac luteine 50 w pudelku zostalo 26szt i duphaston w listku zostalo 21szt.
 
Kochana trzymaj - w krotce sie przyda ... Ja teraz koncze duphaston z przed 3 lat...:)

Iwonn a ile masz?:D
 
Dzień dobry. .Źle spałam, jakieś złe myśli mam w głowie. Chyba pójdę na kolejną betę, żeby mieć pewność czy przyrasta prawidłowo. .
 
Ja podobnie - ogolnie czuje sie niewyspana ale typowo ciążowych objawów brak .... Nadal a to 7 tydzien
 
reklama
Do góry