reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Piersi niby większe i pełniejsze, ale 0 bólu, mówienia itp..nie wspomnę o mdlosciach i reszcie..Robie dziś betę, wole wiedzieć co się dzieje. .

Starajmy się nie nakręcac, może objawy dopiero przyjdą. .
 
reklama
KarolinaE trzymam kciuki :)

Mnie generalnie strasznie piersi bola i mam takie ciagniecie w dole brzucha. Wracam z pracy i jestem potwornie zmeczona jakbym biegala non stop.

Dzisiaj moj żołądek jakis taki niepewny czyzby pierwsze nudnosci? Oby nie ;)
 
Pruska ja wczoraj tsk miałam, byłam wykończona po prcy a mam spokoj. zobaczymy dzis. Piersi moze okrąglejsze ale nie wieksze. Usg dopiero w następny piatek - zazdroszcze wam se możecie sobie chodzic tak czesto
 
Tutti super♡!!!!
Kropkapl bardzo mi przykro odezwij sie jak ci ida staranka :-)
Karolina czekamy na info po wizycie :-)
Witam wszystkie mamusie nowe :-) mam nadzieje ze juz sie nasze grono nie zmniejszy!!!
 
Dziewczyny mam pytanie odnośnie sniadan :) ja jestem przyzwyczajona do jedzenia rano jakis serkow owocowych - ale po nich teraz jestem glodna jak wilk :)

Jecie normalne sniadania tj jakies kanapki czy moze musli itd co daje najwiecej sily?:)
 
Pruska ja jem kanapki z rucola lub roszponka, wedlinka/serek, avokado i pomidorek malinowy [emoji3] a na deser kefir truskawkowy [emoji3]
 
Cześć dziewczyny :)
Czas chyba dołączyć do waszego grona :biggrin2: W poniedziałek rano pierwszy test, oczywiście 2 kreseczki :) We wtorek wieczorem kolejny - również dwie :) Wczoraj już byłam u gin.. niestety wiele jeszcze nie było widać ale jest! Ciąża potwierdzona, 5 tydzień i 1 dzień dziś :-D Termin porodu jaki wyliczyła mi aplikacja "asystent ciążowy" to 20.01.2016. I wygląda na to, że będziemy mieć wszyscy urodziny miesiąc po miesiącu.. dzidzia styczeń, tata luty a mama marcowa :) Mam 28 lat i to moje pierwsze maleństwo.. albo dwa :O Wczoraj na USG było widać dwa pęcherzyki aczkolwiek gin nie do końca była przekonana czy to bliźniaki czy nie .. Planuję w przyszłym tygodniu iść na NFZ po skierowania na badania chociażby to może się wyjaśni :)
 
reklama
Do góry