reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
xkarola- oj Walking Dead uwielbiam. Czekam na nowe odcinki

Futurystka- teraz będzie dobrze :*

Bubcia- też się dziś nastałam pod gabinetem czekając na to usg. Ze 20 minut, a samo badanie z 5 :)
Super wieści o Zosi. A który Ty masz już tydzień?

Zaraz Was zarzucę zdjęciami na FB :) Przepraszam, ale uwielbiam te okołodzieciowe gadżety :p
 
xkarola- oj Walking Dead uwielbiam. Czekam na nowe odcinki

Futurystka- teraz będzie dobrze :*

Bubcia- też się dziś nastałam pod gabinetem czekając na to usg. Ze 20 minut, a samo badanie z 5 :)
Super wieści o Zosi. A który Ty masz już tydzień?

Zaraz Was zarzucę zdjęciami na FB :) Przepraszam, ale uwielbiam te okołodzieciowe gadżety :p

Ja mam teraz 21+0 :) ale od polowkowego Zosia mocno podrosla więc się już nie martwię ze taka malutka :)
 
Przyszła mi bluza z butiku - pierwszy raz coś tam kupiłam za całe 29 zł object zajebiaszcza Haha na zimę :D ImageUploadedByForum BabyBoom1441810110.211647.jpg ImageUploadedByForum BabyBoom1441810120.533105.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1441810110.211647.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1441810110.211647.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 88
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1441810120.533105.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1441810120.533105.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 82
Paulina, ale czad! Świetna! Sama bym taką misiową chciała, cieplutką :)

A Młoda nam tekstem walnęła. Zabraliśmy ją od dziadków, wsiadamy do auta i się pytam męża:
- a światła mam?
a Polka jak echo: a światła mam?
ja: haha to ale teraz tatuś masz, jedną zrzędę z przodu, drugą taką samą z tyłu :p
A Polka: Mamo, ale zrąbałaś!
Nie wiem co to miało oznaczac, ale takim tonem to powiedziałą, że ja nie mogłam opanowac śmiechu. W taki rechot wpadłam :p Ona tak słucha, słucha, koduje i jak czasem walnie :p
 
reklama
Paulina, ale czad! Świetna! Sama bym taką misiową chciała, cieplutką :)

A Młoda nam tekstem walnęła. Zabraliśmy ją od dziadków, wsiadamy do auta i się pytam męża:
- a światła mam?
a Polka jak echo: a światła mam?
ja: haha to ale teraz tatuś masz, jedną zrzędę z przodu, drugą taką samą z tyłu :p
A Polka: Mamo, ale zrąbałaś!
Nie wiem co to miało oznaczac, ale takim tonem to powiedziałą, że ja nie mogłam opanowac śmiechu. W taki rechot wpadłam :p Ona tak słucha, słucha, koduje i jak czasem walnie :p

To tak jak kumpel mówił do swojej zony ze nie kupią w rym miesiącu czegoś tam bo nie ma siana a jego syn 4-letni "nie masz siana? Zadzwon do bociana!" Haha co te reklamy robią dzieciom z mózgu :D
 
Do góry