reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Czesc! Trudno za wami nadazyc :-(
U mnie wczoraj byla wizyta u dermatologa z moimi wylkanami na twarzy dekolcie i ramionach dostalam masc na zamowienie robiona pozniej bylam u gina. Moja kruszynka wazy 560g i stoi slicznie na nozkach niechce stac na glowie :p
Emenems gratulacje dla siostry :-) szkoda tylko ze bez mamy ani rusz :-/
Pauletta gszie takie cudne spiworki zakupilas??
Nieobrazcie sie ale chwilowo rzadziej zagladam bo mam umierajacego dziadka zalamana mame do tego w piatek mielismy jechac na weekend do szczawnicy a okazuje sie ze jednej parze dzidzia sie rozchorowala i pojedziemy tylko w 2 jesli pojedziemy.... bo rozwazamy oddanie dziadka do hospicjum bo w domi nieedaja z nim rady :-( przepraszam za smecenie :-( postaram sie was w weekend nadrobic i zobaczyc co u kogo bo ponad tydzien nieczytalam!! Szok!
Powoem wam jeszcze ze cala sobote nieczulam ruchow w nocy w tez nie az w niedziele do szpitala pojechalam polozna podpiela mi ktg i po chwili zlapala serduszko i okazalo sie ze mala chyba przysnela i od niedzieli znow slicznie kopie mnie po pecherzu nozkami :-)
Trzymam kciuki za wszystkie wizytujace :-)
To juz prawie wszyskie znamy plec dzidziusiow :-)

Karola na Allegro.

Znam to mój dziadek zmarł w marcu w tym roku. Miał raka jelita z przerzutami na płuca i wątrobę. Walczył prawie 5 lat. Moja babcia żyje poza tym obi z mama w jednym domu mieszkali wiec dziadek byl z nami do końca ja tez przyjeżdżałam w weekendy i jak tylko dałam radę ale po tym jak zabrali mu chemię wszystko skończyło sie w miesiąc. Ale teraz jest mu lepiej tak sobie myśle i pomysł ze dla Twojego dziadka to tez będzie koniec bólu i cierpienia :) poza tym koj mi sie śni co miesiąc i podpowiada co w domu i jak robić (miał firmę budowlana i sam pracował) wiec cały czas czuje go blisko :)
 
reklama
xkarola faktycznie dawno Cie nie było, współczuję choroby dziadka - cała rodizna przez to pewnie "choruje" co poradzić :( ważne ze z córeczkąwszystko ok, no i trzymam kciuki za wyjazd, tkai we dwójkę tez moze być super, być mooże tez we 3 pojedziemy do Rabki i Zakopanego, ale jak cos to w październiku dopiero :(

Paulettach - i ja tyle miałam z Anitką, ale teraz najbliższy szpital 30.. serio mam shiza ze bedzie nowy rok, zapada i nikt drogi nie odśnieży bo i takie przypadki były.. całe szczescie ze to w miare czesto uczesczana droga ale praktycznie co roku jest tak ze jak napada duzo sniegu to da się tylko po sladach innych samochodów w żłówim tempie jechac :p Suma sumarum, modle się o zime bez sniegu :)
 
xkarola faktycznie dawno Cie nie było, współczuję choroby dziadka - cała rodizna przez to pewnie "choruje" co poradzić :( ważne ze z córeczkąwszystko ok, no i trzymam kciuki za wyjazd, tkai we dwójkę tez moze być super, być mooże tez we 3 pojedziemy do Rabki i Zakopanego, ale jak cos to w październiku dopiero :(

Paulettach - i ja tyle miałam z Anitką, ale teraz najbliższy szpital 30.. serio mam shiza ze bedzie nowy rok, zapada i nikt drogi nie odśnieży bo i takie przypadki były.. całe szczescie ze to w miare czesto uczesczana droga ale praktycznie co roku jest tak ze jak napada duzo sniegu to da się tylko po sladach innych samochodów w żłówim tempie jechac :p Suma sumarum, modle się o zime bez sniegu :)

Będzie dobrze na pewno dowiesz sie wcześniej kiedy wychodzisz i uda sie to tak zorganizować ze nie będziecie ani długo ani w mrozie jechać :)
 
Atkina no ładnie. Juz Anitka narzeczonego ma ;)

Marcepanek mi tez bylo wszystko jedno. Tak samo bym się z córki cieszyła. Ale się ciesze strasznie ze w koncu wiem.

Juti to niedlugo daj sobie spokój i odpocznij od pracy :)
 
Karola na Allegro.

Znam to mój dziadek zmarł w marcu w tym roku. Miał raka jelita z przerzutami na płuca i wątrobę. Walczył prawie 5 lat. Moja babcia żyje poza tym obi z mama w jednym domu mieszkali wiec dziadek byl z nami do końca ja tez przyjeżdżałam w weekendy i jak tylko dałam radę ale po tym jak zabrali mu chemię wszystko skończyło sie w miesiąc. Ale teraz jest mu lepiej tak sobie myśle i pomysł ze dla Twojego dziadka to tez będzie koniec bólu i cierpienia :) poza tym koj mi sie śni co miesiąc i podpowiada co w domu i jak robić (miał firmę budowlana i sam pracował) wiec cały czas czuje go blisko :)
Dzieki :) dziadek walczy8 rok z rakiem zaczelo sie od krtani a teraz w ciagu kilku miesiecy przerzuty na wszystko kosci watrobe nerki jelita na wszysatko(poza mozgiem) wczoraj okazalo sie ze drgawki ktore ostatnio ma to padaczka i do tego przerzut wlasbie do mozgu :( lezy biedny w szpitalu przywiazany pasami bo robi rozbe rzecY :-( ehhh szkoda gadac moze i lepiej gdyby jego cierpienie sie skobczylo ale jak my to przezyjemy :-( byl najcudowniwnszym czlowiekiem :-( koniec smecenia lece rovic zupke dla malej puki spi :-(

pisalyscie kiedys o serialach iiii zaczelam ogladam namietnie the walking dead czy jakos tak :p jestem przy 5 sezonie :-D
 
Wy juz tu wyprawki szykujecie a moimi jedynymi lupami sa niedrapki w smyku i dwie pary bodziakow. Siostra zakupila jakies slodkie skarpetusie i tez body. Dostalam paczke od kolezanki z angli z hustawka i mata edykacyjna i tona ubran dla chlopczyka niestety :-(
uploadfromtaptalk1441799038011.jpguploadfromtaptalk1441799064935.jpg
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1441799038011.jpg
    uploadfromtaptalk1441799038011.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 59
  • uploadfromtaptalk1441799064935.jpg
    uploadfromtaptalk1441799064935.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 52
Dzieki :) dziadek walczy8 rok z rakiem zaczelo sie od krtani a teraz w ciagu kilku miesiecy przerzuty na wszystko kosci watrobe nerki jelita na wszysatko(poza mozgiem) wczoraj okazalo sie ze drgawki ktore ostatnio ma to padaczka i do tego przerzut wlasbie do mozgu :( lezy biedny w szpitalu przywiazany pasami bo robi rozbe rzecY :-( ehhh szkoda gadac moze i lepiej gdyby jego cierpienie sie skobczylo ale jak my to przezyjemy :-( byl najcudowniwnszym czlowiekiem :-( koniec smecenia lece rovic zupke dla malej puki spi :-(

pisalyscie kiedys o serialach iiii zaczelam ogladam namietnie the walking dead czy jakos tak :p jestem przy 5 sezonie :-D

Mi kiedys ktos powiedział ze smierć jest tak samo ważna jak narodziny bo gdyby nie była Bog nie obdarowałby nas jednym i drugim.
Duzo siły dla was :***

No to w koncu kolezanko sie wzięłas za porządne kino serialowe hahaahh:) czekam na nowy sezon w pazdzirniku !!
 
reklama
Mi kiedys ktos powiedział ze smierć jest tak samo ważna jak narodziny bo gdyby nie była Bog nie obdarowałby nas jednym i drugim.
Duzo siły dla was :***

No to w koncu kolezanko sie wzięłas za porządne kino serialowe hahaahh:) czekam na nowy sezon w pazdzirniku !!
Dziekujemy piekne slowa :-)
Wlasnie staram sie obejrzec wszystko przed pazdziernikiem :p ale kiedys pol soboty lezalam i ogladalam i musialam miec kilka dni odpoczynku bo naraz to za duzo :p
Ale fajna mata!
Mata super moja Emilka lezy i jest zachwycona a mam nadzieje ze dzidzia tez bedzie szczesliwa :-)
Polecam tez hustawki bo mialam przy emilce podobna tylko inny wzor i super sie przydawala!
 
Do góry