reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Tez myslalam ze mniej ale nie da rady ... Zawsze moge u siebie ochrzcić ale tylko my i chrzestni by byli .. Sama nie wiem szczerze mowiac - chyba wole w Polsce
 
Oj to super - u mnie jest tzw. Pakiet :D hahaha moja siostra z mezem rodzice babcia wujek ( to jest pakiet plus z mojej rodziny ) i moja młodsza sis, rozwódka :D

Maz to tesciowa z facetem,brat( raczej go nie bedzie - nie dostanie urlopu jak maz ma - dwoch kierowców nie moze na raz ) babcia meza i wujek meza z babą swą.
Do tego my, chrzestna chrzestny ( prwnie tylko z zona przyleci) no i maz chce jednych znajomych z Gdanska ... Moze ja tez jednych. To bedzie koło 20 osob.

A ile w restauracjach jest za osobe przy chrzcinach ?? Widziałam ze komunie koło 100 chodzą w Gdańsku ... Ktos cos ??

To u nas moja siostra jako chrzestna - obecnie sama, brat męża- chrzestny z żoną i córką. Rodzice męża, moja mama, mój ojciec pod znakiem zapytania, bo będzie proszony sam (ma 2 żonę, której nie akceptujemy) może strzelić focha i kolega ksiądz. No i my z maluszkiem. A i być może babcia i dziadek męża. Ciotek i wujków ani kuzynostwa i znajomych nie zapraszamy, bo mamy spore rodziny i wyszło by z tego wesele.
 
Limonka - duzy chłopak :) No i termin do przodu hehe u mnie 25plus 5 wg usg i 612 gram wiec juz troche róznica :) Ciekawe jak to wyjdzie potem bliżej terminów :)

Emenems - no i my troche gadaliśmy o chrzcinach, Anitki był włąsnie w restauracji i teraz myślałam cos mniejszego zrobić w domu ale Piotrek niee no jak to, tak samo chce zrobic haah ciekawe :)

Paulettah - i u nas niby rodzeństwa duzo ale kogos wybrac ehh ja w kwietniu byłam chrzestna u kolezanki, wiec w ostatecznosci tez o niej myslałam :D

Nie no juz chrztu odmówić to chyba trzeba być diabłem nie księdzem :)

Juti - dobry pomysł mi podsunęłąs z tym księdzem :D mój kolega dobry jest w seminarium, fajnie by było jak by mógł chrzest małemu dac :) Podpytam go blizej chrztu :)

Tez myślałąm o chrzecie jak bedzie cieplej, tylko kurcze wiem ze duze dziecko chrzcic to cięzko, bo ono juz aktywne, grymaśne, wolałąbym maluszka który by przespał calą mszę :D

Co do osób, to u nas nablizszej rodziny, - rodzice dziadkowie, rodzeńśtwo wyszło 44 osoby .. i czuje bedzie powrótka z rozrywki bo jak tu połowe rodzeństwa zaprosic a połowe nie :p

green - masz racje, tak się teraz ciężko w całym gronie spotkac, ze trzeba korzystac z okazji :)

Moja córa juz w przedszkolu, ja zaraz ruszam z pracą, ale chyyba coś zjem wcześniej :D
 
Limonka - duzy chłopak :) No i termin do przodu hehe u mnie 25plus 5 wg usg i 612 gram wiec juz troche róznica :) Ciekawe jak to wyjdzie potem bliżej terminów :)

Emenems - no i my troche gadaliśmy o chrzcinach, Anitki był włąsnie w restauracji i teraz myślałam cos mniejszego zrobić w domu ale Piotrek niee no jak to, tak samo chce zrobic haah ciekawe :)

Paulettah - i u nas niby rodzeństwa duzo ale kogos wybrac ehh ja w kwietniu byłam chrzestna u kolezanki, wiec w ostatecznosci tez o niej myslałam :D

Nie no juz chrztu odmówić to chyba trzeba być diabłem nie księdzem :)

Juti - dobry pomysł mi podsunęłąs z tym księdzem :D mój kolega dobry jest w seminarium, fajnie by było jak by mógł chrzest małemu dac :) Podpytam go blizej chrztu :)

Tez myślałąm o chrzecie jak bedzie cieplej, tylko kurcze wiem ze duze dziecko chrzcic to cięzko, bo ono juz aktywne, grymaśne, wolałąbym maluszka który by przespał calą mszę :D

Co do osób, to u nas nablizszej rodziny, - rodzice dziadkowie, rodzeńśtwo wyszło 44 osoby .. i czuje bedzie powrótka z rozrywki bo jak tu połowe rodzeństwa zaprosic a połowe nie :p

green - masz racje, tak się teraz ciężko w całym gronie spotkac, ze trzeba korzystac z okazji :)

Moja córa juz w przedszkolu, ja zaraz ruszam z pracą, ale chyyba coś zjem wcześniej :D

O matko !!! Ja na weselu miałam 67 :) hahahahah

No to chyba jak bede za miesiac trzeba temat ogarniac ....
 
u mnie w sumie nie ma problemu bo miasto małe a sal i cateringów od zajee :D młodej chrzciny 2 tygodnie wczesńiej ogarnęliśmy, ale co ja mówie o chrzcinach, wesele na 160 osób w niecałę 2 miesiące :D i kościół i sala ta któa chciałam, wiec nie ma problemu :)
 
reklama
To ja wesele bez dzieci miałam bo jakos mi nie pasuja na taka imprezę :D

Szczerze? Sama bym to teraz przemyslala, moj m ma 3 chrzesniaczki, i w ogole jest uwielbiany przez wszystkie dzieci, taka przedszkolanka, wiec na swoim weselu nie moglismy nawet w spokoju zatanczyc, w koncu niestety trzeba bylo ostrzej zwrocic uwage ;-) bo wygladalo to jakby to bylo nasze dwadziescioro dzieci, nie odstepowaly ba krok ;)
 
Do góry