reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Wiem ze nienormalna jestem ale ja juz przeglądam oferty restauracji na chrzciny ... Bo to sie tak mowi ale kasa sama sie nie odłoży.
Oczywiscie najelpiej zrobic w domu obiad tylko ze ja trgo domu w pl nie mam :) mam kawalerke 16m2 wiec słabo :) a przeciez nie zrzuce wszystkiego na rodzicow czy tesciowa wiec knajpa najlepsze rozwiazanie :)

Mozemy ochrzcić tutaj- raz w miesiacu mamy msze katolickie ale w Polsce cała rodzina wiec tam chcemy :)
 
Lumonka duże maleństwo. Oszczędzaj sie, ją się staram nie dźwigać tyle małego ale różnie wychodzi. Mam zasadę że jak Paweł marudny jest i siłą rzeczy muszę więcej go nosić to odpuszczania inne roboty w domu. niestety skutkuje to zarastaniem brudu w domu.
 
Wiem ze nienormalna jestem ale ja juz przeglądam oferty restauracji na chrzciny ... Bo to sie tak mowi ale kasa sama sie nie odłoży.
Oczywiscie najelpiej zrobic w domu obiad tylko ze ja trgo domu w pl nie mam :) mam kawalerke 16m2 wiec słabo :) a przeciez nie zrzuce wszystkiego na rodzicow czy tesciowa wiec knajpa najlepsze rozwiazanie :)

Mozemy ochrzcić tutaj- raz w miesiacu mamy msze katolickie ale w Polsce cała rodzina wiec tam chcemy :)

Haha ja już i restauracja wybrana i wstępnie termin :)) chrzestnych tez już mamy
 
Emenems a kiedy chcesz Chrzcic? U mnie zależy kiedy się urodzi. Jak w grudniu to początek stycznia będę chciała Chrzcic a jak w styczniu jednak to w lutym gdzieś. Ale ją u teściowej znowu zrobię kolacje. Czyli zamówienie w restauracji zarelko oni przywiozła w tych bemarach ciepłe. Porozkladam na miski polmiski i gotowe.
 
Emenems a kiedy chcesz Chrzcic? U mnie zależy kiedy się urodzi. Jak w grudniu to początek stycznia będę chciała Chrzcic a jak w styczniu jednak to w lutym gdzieś. Ale ją u teściowej znowu zrobię kolacje. Czyli zamówienie w restauracji zarelko oni przywiozła w tych bemarach ciepłe. Porozkladam na miski polmiski i gotowe.

U mnie bedzie duze dziecko bo samo zrobienie dokumentow trwa z dwa miesiace zebym mogła dizecko zabrac za granice - jak sie uda mezowi zalatwic wolne to moze w marcu skoczymy na chrzest ale ciezko to widze ze dostsnie ekstra urlop ... Wiec pewnie dopiero na lato na urlopie koło maja/czerwca niestety
 
Oj to rzeczywiście szukaj restauracji i zaklepuj termin jakiś bo maj czerwiec to komunie wesela są więc potem może być ciężko z sala jakąś.
 
Wy o chrzcinach a ja nie wiem czy w ogóle chrzcic. Młoda miała chyba 9 miesięcy jak ją chrzcilismy a ja i tak nie byłam do końca przekonana. No i ślubu kościelnego nie mamy, się czepiać mogą. Nie mamy tez kogo na chrzestnego wziąć. Zresztą do kościoła nie chodzę, alww Boga wierzę i sama się modlę.
 
Ja do kościoła tez nie chodzę chyba ze naprawdę poczuje potrzebę ślubu kościelnego tez nie mamy ale nie wyobrażam sobie nie ochrzcić dziecka :) po prostu. Z chrzestnymi był problem bo nagle dla dwójki trzeba było znaleźć ale sie udało w końcu :)
 
reklama
Ja chodze :)
Maz po rozwodzie slub cywilny dziecko z in vitro :D
Ale to nie gra żadnej roli - kazde dxiecko niezależnie od sposobu poczęcia jest dzieckiem chcianym i kochanym przez Boga wiec zaden ksiądz nie ma prawa odmówić chrztu a ew tskie zdarzenie należy zgłosić do najbliższej kurii. Bo to buraki sa nie księża .
Postaram sie chrzest w srodku tygodnia zalatwic :) bedzie łatwiej z knajpa :D
 
Do góry