reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

aktina parcie na pęcherz...latam sikać jak kot z pęcherzem.
Aktina jak nie od wewnątrz to da popalić i od zewnątrz. Moje dzieciaki lubią robić sobie ze mnie poduszkę ;)
Teraz już nie bo wiedza ,że dzidzius jest w brzuchu.

Juti777 pranie ubran maluchów to loteria. U mnie jak byliśmy w Polsce Lovella i Dzidziuś uczuliły syna. A wcześniej od urodzenia był tylko Persil. Za to wszystkie dzieci w rodzinie jak i znajomych z Polski tylko na tych proszkach i płynie i nic sie nie działo.

Simka moj drugi porod był szybki ,ale w wodzie. Najzabawniejsze ,że maż mi z tekstem głodny jestem idę zjeść ,a tu chwila po tym akcja 10-15minut i mała była z nami. Ledwo zdążył.

A tu już moje łupy.
3pak pajacy z nexta (ten sklep mogłabym wykupić cały)


ImageUploadedByForum BabyBoom1441648844.857259.jpg
ImageUploadedByForum BabyBoom1441648950.206720.jpg
ImageUploadedByForum BabyBoom1441648963.573081.jpg

Ten juz z bootsa i jest tak miękki ,że sama bym ubrała.
ImageUploadedByForum BabyBoom1441649337.983397.jpg

A bodziak wpadł przy okazji bo mojemu się spodobał.

ImageUploadedByForum BabyBoom1441649429.035442.jpg

A pościel syna jak cos ;)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1441648844.857259.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1441648844.857259.jpg
    35,5 KB · Wyświetleń: 62
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1441648950.206720.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1441648950.206720.jpg
    38,6 KB · Wyświetleń: 59
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1441648963.573081.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1441648963.573081.jpg
    38,7 KB · Wyświetleń: 60
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1441649337.983397.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1441649337.983397.jpg
    37,1 KB · Wyświetleń: 67
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1441649429.035442.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1441649429.035442.jpg
    30,7 KB · Wyświetleń: 55
reklama
aktina parcie na pęcherz...latam sikać jak kot z pęcherzem.
Aktina jak nie od wewnątrz to da popalić i od zewnątrz. Moje dzieciaki lubią robić sobie ze mnie poduszkę ;)
Teraz już nie bo wiedza ,że dzidzius jest w brzuchu.

Juti777 pranie ubran maluchów to loteria. U mnie jak byliśmy w Polsce Lovella i Dzidziuś uczuliły syna. A wcześniej od urodzenia był tylko Persil. Za to wszystkie dzieci w rodzinie jak i znajomych z Polski tylko na tych proszkach i płynie i nic sie nie działo.

Simka moj drugi porod był szybki ,ale w wodzie. Najzabawniejsze ,że maż mi z tekstem głodny jestem idę zjeść ,a tu chwila po tym akcja 10-15minut i mała była z nami. Ledwo zdążył.

A tu już moje łupy.
3pak pajacy z nexta (ten sklep mogłabym wykupić cały)


Zobacz załącznik 709186
Zobacz załącznik 709187
Zobacz załącznik 709188

Ten juz z bootsa i jest tak miękki ,że sama bym ubrała.
Zobacz załącznik 709189

A bodziak wpadł przy okazji bo mojemu się spodobał.

Zobacz załącznik 709192

A pościel syna jak cos ;)

Piękne szczególnie ten w gwiazdki *_*
 
Położyłam pierwszoklasistke spać, a tu już tak naplodzonee. Nie nadążam z czytaniem. Z tym wiekiem 35 to żart oczywiście,czuje się ciągle młodo jakbym z 25 miała. Ja moja Tosię urodziłam w godzinę,ale miałam zamówiona położna która się zajęła tylko mną , podała oksy jakies masaze porobiłoa i poszło migem,nawet mega bólu nie zdążyłam poczuć,do tego miałam 5 studentów przygladajacych się jak rodze :-) mam nadzieje ze z Leosiem pójdzie mi tak samo zgrabnie.ja te skurcze przepowiadajace to miałam tak pod koniec,także chyba za wcześnie jeszcze teraz na nie.a z wyprawki to mam 3 pajace,kupione w szale radości po połowkowym ze syn.tylko nie wiem jak się foty wrzuca,musze się rozeznać.
 
Położyłam pierwszoklasistke spać, a tu już tak naplodzonee. Nie nadążam z czytaniem. Z tym wiekiem 35 to żart oczywiście,czuje się ciągle młodo jakbym z 25 miała. Ja moja Tosię urodziłam w godzinę,ale miałam zamówiona położna która się zajęła tylko mną , podała oksy jakies masaze porobiłoa i poszło migem,nawet mega bólu nie zdążyłam poczuć,do tego miałam 5 studentów przygladajacych się jak rodze :-) mam nadzieje ze z Leosiem pójdzie mi tak samo zgrabnie.ja te skurcze przepowiadajace to miałam tak pod koniec,także chyba za wcześnie jeszcze teraz na nie.a z wyprawki to mam 3 pajace,kupione w szale radości po połowkowym ze syn.tylko nie wiem jak się foty wrzuca,musze się rozeznać.


Też chciałam Leonka ...a tu dziewczyna jednak :)
 
Simka za cholerę nie wiem czemu zamykają, ale i tak mało mieli ubrań w stosunku do brytyjskiej strony :( oni mi tylko lakonicznego maila przysłali z info ze do 08.09. Można robić zakupy później od 09.09 juz na brytyjskiej i trzeba się tam zarejestrować :( kuzwa jakbym wiedziała wcześniej to bym sobie dupy nie zawracała polska strona tylko id razu bym tak wchodziła, ale mądry człek po szkodzie :)
 
Ulicha- a zeby na brytyjskiej zamawiac to pewnie trzeba mieć kartę kredytową?

Marcepanek- zazdroszcze nexta. Ja też uwielbiam, ale ja po lupkach poluję :) I sporo w świetnym stanie mam dla Polki :) Jest niby strona nextdirect, gdzie do Polski wysyłają, ale ceny tam kosmiczne.

Ja jutro mam w planach H&M, TK Maxx, Pinokio (w Rossmanie), ew. jaies inne co mi się napatoczą :p
 
Ulicha- a zeby na brytyjskiej zamawiac to pewnie trzeba mieć kartę kredytową?

Marcepanek- zazdroszcze nexta. Ja też uwielbiam, ale ja po lupkach poluję :) I sporo w świetnym stanie mam dla Polki :) Jest niby strona nextdirect, gdzie do Polski wysyłają, ale ceny tam kosmiczne.

Ja jutro mam w planach H&M, TK Maxx, Pinokio (w Rossmanie), ew. jaies inne co mi się napatoczą :p

Simka karta zwykła do konta tez można płacić ja tak robię zakupy na asosie :)
 
reklama
Antena121 a córka cieszy sie na rodzeństwo ?

Simka bo te ceny to jednak bardziej pod tutejsze zarobki £ jednak drogi i jeszcze to przeliczyć na zł to pewnie zawrót głowy gwarantowany.
Tyle ,ze tu procz tego czesto sa wyprzedaże i mozna sie obłupić za grosze.
Pochwal sie jutro zdobyczami :)

Ulicha nie rozumiem czemu w międzynarodowej sieciówce rezygnują z flagowego produktu sprzedaży?
 
Do góry