reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

hej mamuski :)

ja dzis na badaniach bylam, umowilam sobie od razu USG na 7.10. w poniedzialek musze pogadac z doktorkiem zeby sie na mnie nie obrazil ze usg bede w Luxmedzie robic a na wizyty u niego.

Mlodego nadal oduczam pieluchy na noc, dajcie spokoj - co rano pranie. ale dzis sie obudzil ze ma mokro wiec jakby maly postep ;) kiedys zalapie, mamy czas, gorzej z koldra :p

ja ze szkoly rodzenia nie bede korzystac, z poloznej takze nie, tej po porodzie chyba takze nie - uwazam ze 3 letnie doswiadczenie jest dosc wystarczajace.


dziewczeta, duze juz Wasze dzieciaczki, ciesze sie z Wami razem i sciskam i niech rosna zdrowo :)
 
reklama
Tak więc to moja druga ciąża, obecnie wychowuję 16miesiączną cudowną córeczkę, pochodzę z Kotliny Kłodzkiej i już przebywam na L4 więc sobie leniu****e :)o córkę straliśmy się z mężem dwa lata niestety miałam spore komplikacje i zakończyła się cc, lekarze nie dawali szans na kolejne dziecko a tu proszę drugi cud się zdarzył, tyle że już napewno więcej nie będzie takich cudów
 
martusia- ja też mam trzyletnie doświadczenie i jednak uważam, ze warto z pomocy skorzystać, jak jest za darmo. A każde dziecko jest inne i po porodzie różne rzeczy mogą się dziać. Zresztą zrobisz jak uważasz. Ja na szkołę rodzenia chodzę, bo wcześniej cesarka, a teraz planuję jednak sn.


A nawet moja siostra, która jest z trzecim w ciąży (ma 11 i 8 letnią córkę), to na szkołę chodziła. Wiele się zmienia w ciągu roku w zaleceniach, a co dopiero w ciągu 3 czy 8 lat.

futurystka- witaj

Emenems- a jak wracacie do Norwegii? Autem? Bo takie zakupy :) I pochwal się leżaczkiem :)
 
Marzenka, jak tam Twój paciorkowiec?? Nie wiem czy dobrze pamiętam, że też masz :)

Dzięki, że mi przypomniałaś :) Właśnie sprawdziłam wyniki w necie. Nie wiem czy są kompletne, bo ciągle pisze, że badanie "niewykonane", no ale jednak są jakieś wyniki. Nie byłam z tym jeszcze u lekarza.

Wydaje mi się, że jest czysto?? Pomożesz mi z interpretacją tego?

Najpierw wrzucam dwa zdjęcia dotyczące wyników ze stycznia, co mi wyszły dwie bakterie (w tym paciorkowiec) + grzyby.

W kolejnym poście wrzucę nowe wyniki.
 

Załączniki

  • 20150905_123025.jpg
    20150905_123025.jpg
    12,9 KB · Wyświetleń: 37
  • 20150905_123030.jpg
    20150905_123030.jpg
    10,2 KB · Wyświetleń: 37
Ostatnia edycja:
Innabajka, to są nowe wyniki (nie wiem czy kompletne). Chyba wyszło wszystko ok? Czy to możliwe żebym się wyleczyła? Brałam dużo leków od stycznia, ale ciągle mi wracały infekcje :/ i tak aż do kwietnia. W kwietniu/maju zaszłam w ciążę i tylko raz mnie piekło przez dwa dni na samym początku, a teraz nie łapię infekcji. Chociaż podobno w ciąży są częste
 

Załączniki

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    12,8 KB · Wyświetleń: 40
Ostatnia edycja:
Pyscek udanego wesela :) nie pij za dużo ;p

Marta a wiesz jak to jest, jak mam wybrana tych kilka lat temu to ona dostaje jakies info o mnie? ;) czy póki ja się nie zglosze to ma mnie w pompie?

Byłam na tych targach, jest sporo promocji, zależy co komu trzeba. Pytalam trochę o szkole rodzenia, może się do nich skuszę, bardzo fajna położna była, zachęcała do sn
 
reklama
Do góry