reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Ja dzisiaj o 2 wstałam na siku i koniec spania no ale nie jestem jakąś bardzobpadnieta , tylko ta przeprowadzka mnie wykańcza, rano jadę do pracy później na mieszkanie i szoruje wszystko i już dzisiaj tak mnie kręgosłup boli ze ledwo chodzę chyba wolnego potrzebuje ajj
 
Cześć. Ja Te wczoraj po wizycie.Moja córa waży już 465gram i długa jest ok 20 cm od czubka główki do pupy, całe usg jedna ręką zasłaniała buźkę a druga ciągnęła się za ucho.Na szczęście plamka na serduszko okazała się nie groźna,normalnie kamień z serca spadł.A co do tarczycy to okazało się że mam niedoczynność i muszę tabletki brać. Wy kompletujecie wyprawki dla dzieci a ja zaczynam od siebie, wczoraj kupiłam sobie pierwsza koszule do szpitala bo tak pomyślałam że w razie jakiegoś wcześniejszego pobytu trzeba porządnie wyglądać. Tak sobie też myślałam że muszę zaopatrzyć się w majtki z siateczki i zakupić tamtum rose, kalium i jakieś inne preparaty poporodowe. A Wy już ogarnelyscie te tematy? Nawet nie zorientowałem się jeszcze co będzie potrzebne w szpitalu, w Świętej Rodzinie wszystkie podkłady oni dają, dla dziecka tylko ubranka na wyjście a tutaj nic nie wiem. Pisalyscie ostatnio o otulaczku, dla Marysi miałam tylko rożek a teraz tak się dzięki Wam nakręciłam, że już wybrałam i chyba jutro zamówię;) a i co jeszcze z wizyty przytyłam 2kg w 2 tygodnie, masakra jestem już 5,5 kg na plusie :szok:

Gratulacje dobrze ze z mała wszystko oki :) a mogłabyś mi napisać czego nie brać do świętej rodziny?
 
Tez dziś miałam po****ny sen hehe śniło mi sie ze byłam w nocy w jakims opuszczonym parku i wracałam do domu i byłam zesrana bo było ciemno wszędzie i mój kot mnie ochraniał i do domu prowadził ehh
 
Mi się ostatnio w nocy coś strasznego przysnilo i zaczęłam się drzec na głos Marcin! Marcin! A on taki wystraszony co się dzieje a ja ze tylko zły sen :)
 
reklama
Kupiliśmy bujaczek i jednak komode kąpielowa :D jak bede w domu znajde na necie i zdjecia wrzuce bo tak w pudłach mam.

Zostaje dostawka do łóżeczka i drugi przewijak na gore ale to juz mało :)

Dostałam taki smoczek i pani bardzo polecała dla noworodka

ImageUploadedByForum BabyBoom1441444859.269127.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1441444859.269127.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1441444859.269127.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 51
Do góry