reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Nie no, do porodu to nie. Ale jak dla mnie to taka pomoc przed jest super. Nawet rozmowa czy świadomosć, ze jak "coś się dzieje", to moge jechac i nie od razu do szpitala się stresować, w kolejkach czekac, tylko do położnej, pod ktg mnie podłączy i wszystko posprawdza.
 
reklama
Ja się właśnie zastanawiałam czy one w przychodni przed porodem coś robią , czy mają ktg czy choćby detektor bo z moimi schizami to ja tam mogę być codziennie ;p muszę w przyszłym tyg, zrobić glukozę, jeśli znowu będzie zła to ktg będę mieć na Polnej co wizytę, a jeśli nie to chociaż jeździć tam nie będę musiała. Nic to, chyba muszę do nich podejść i zapytać. A co gdybym nie wybrała żadnej? Chociaż nie, miałabym cały czas tamtą ze szkoły rodzenia... tylko bez kontaktu.
 
Nelvik- gratulacje. Super ze synek ;)

Vivienne- no wlasnie nie wiem co jak się nie wybierze. U mnie jest polozna przy przychodni rodzinnej wiec pewnie by kogos przyslali
 
Cześć. Ja Te wczoraj po wizycie.Moja córa waży już 465gram i długa jest ok 20 cm od czubka główki do pupy, całe usg jedna ręką zasłaniała buźkę a druga ciągnęła się za ucho.Na szczęście plamka na serduszko okazała się nie groźna,normalnie kamień z serca spadł.A co do tarczycy to okazało się że mam niedoczynność i muszę tabletki brać. Wy kompletujecie wyprawki dla dzieci a ja zaczynam od siebie, wczoraj kupiłam sobie pierwsza koszule do szpitala bo tak pomyślałam że w razie jakiegoś wcześniejszego pobytu trzeba porządnie wyglądać. Tak sobie też myślałam że muszę zaopatrzyć się w majtki z siateczki i zakupić tamtum rose, kalium i jakieś inne preparaty poporodowe. A Wy już ogarnelyscie te tematy? Nawet nie zorientowałem się jeszcze co będzie potrzebne w szpitalu, w Świętej Rodzinie wszystkie podkłady oni dają, dla dziecka tylko ubranka na wyjście a tutaj nic nie wiem. Pisalyscie ostatnio o otulaczku, dla Marysi miałam tylko rożek a teraz tak się dzięki Wam nakręciłam, że już wybrałam i chyba jutro zamówię;) a i co jeszcze z wizyty przytyłam 2kg w 2 tygodnie, masakra jestem już 5,5 kg na plusie :szok:
 
Mi moja ciotka która pracuje na noworodkach mówiła ze na pępek teraz już nic sie nie daje ani octenisept ani fiolet , octenisept jedynie na ranę po Cc

Mówiła ze do nosa tylko Ew jakas grucha ale nie sól fizjologiczna. Patyczków do uszu podobno tez sie nie powinno stosować u niemowląt a sudocrem tylko jeśli pojawi sie odparzenie a tak to jakas ziajka albo nivea

Dokładnie tak mowila pani w sklepie a cokolwiek jak pisałam u mnie inaczej troche i musze miec " na zapas w razie czego" :)
 
Betina a gdzie będziesz rodzic?

Gratuluję wszystkich dobrych wieści, ale duże dzieci już :)

Mi znów się Zośka uspokoiła, ech a tak fajnie było

Marysia wstała 6.30 i pytala o przedszkole, także spanie mi nie dane. Idę się ogarnąć, po zakupy, śniadanie, i pojadę sobie wcześniej na te targi to może mniejszy tłum będzie niż po południu
 
Vivienne- to daj znac czy coś 6ciekawego na tych targach i czy jakies okazje są. Może jutro się wybiorę.

Czy głupie sny się kiedyś skończą? Dziś mi się śniło cos o jakims slubie czy wieczorze panieńskim, pozniej ze zostawilismy Mloda na ulicy a sami gdzies pojechalismy, a ja pozniej lecialam sprawdzic czy tam jest, nikt jej nie zabral czy nic sie nie stalo, a na koncu sen ze policjantka w nocy u nas spala, Polka plakala a ta rano wystawila nam mandat 480 zl za zaklocanie ciszy nocnej i tu ryczalam ja, ze byloby na lozeczko. Masakra. Codziennie jakies glupoty, sie pozniej budze co chwila.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Simka co Cie interesuje to postaram się zwrócić uwagę, ja tylko liczę ze będą promocje fajne i uda się kupić taniej wiaderko... Bo w sumie nic więcej stamtąd nie potrzebuje, ale jak znam życie to jeszcze coś w oko wpadnie :D
 
Do góry