reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Wlasnie nie - bo nie mieli w Mama i Ja niestety ... Ale powiem ci tsk, co obsługa wytłumaczy to wytłumaczy, moje pierwsze dziecko jak twoje i jest masa rzeczy na ktora bym uwagi w zyciu nie zwróciła - warto z kims jednak pogadac przed wyborem


Oj, wiem, wiem. Ja gadałam i z facetem ze sklepu w Warszawie, gdzie widzieliśmy bliźniaczą wersję tego naszego i w innym sklepie, gdzie też oglądaliśmy inne modele wózków. A ponadto ze znajomymi, którzy już maja dzieci i mogli coś z doświadczenia powiedzieć. W tym z ojcem 3 dzieci, który jest mężem blogerki testującej m. in. wózki, więc mający mega porównanie i tańszych i droższych modeli. :-)
 
Oj, wiem, wiem. Ja gadałam i z facetem ze sklepu w Warszawie, gdzie widzieliśmy bliźniaczą wersję tego naszego i w innym sklepie, gdzie też oglądaliśmy inne modele wózków. A ponadto ze znajomymi, którzy już maja dzieci i mogli coś z doświadczenia powiedzieć. W tym z ojcem 3 dzieci, który jest mężem blogerki testującej m. in. wózki, więc mający mega porównanie i tańszych i droższych modeli. :-)

No wlasnie to wazne jest zeby wiedziec co i jak i wiesz- kazdy ma inne potrzeby, i to tez sie wózek pod to dobiera, ty miastowa a ja wiejska ty po płaskim a ja w górach mieszkam - maz dyskutował długo z panem ja sobie łaziłam po sklepie hahah :)
 
Haha to dobry powod, nie wpadlabym na to ;D ja ciagle sie zastanawiam co bedzie jak lekarz mi powie, ze to dziewczynka, jest mi to zupelnie bez roznicy, ale jak pomysle o tych rozowych blyszczacych rzeczach, ktore bedzie dostawala to mnie to przeraza :D ja jestem taka anty dzoewczeca, cale zycie wszyscy mowia, ze mialam byc chlopakiem :p


Ja mam taką samą awersję do różowego. Brrrrrr.... Wszystkim dziewczynkom w rodzinie wyszukuję rzeczy, gdzie nie ma różu i wszystkim się mega podoba. :-) Choć łatwe nie jest, bo producenci uwzięli się chyba i chociaż nitkę różową wszyć potrafią.... ehhh.... Mów rodzinie i znajomym, że nie lubisz różu i jak chcą coś kupić to żeby szukali w innych kolorach.
 
No wlasnie to wazne jest zeby wiedziec co i jak i wiesz- kazdy ma inne potrzeby, i to tez sie wózek pod to dobiera, ty miastowa a ja wiejska ty po płaskim a ja w górach mieszkam - maz dyskutował długo z panem ja sobie łaziłam po sklepie hahah :)


No z tą miastową to nie do końca, bo wiosna - lato i przeprowadzamy się na wieś, gdzie mam 1 asfaltową drogę a tak to spacery w polach! Więc szukałam lekkiej terenówki. A lekkiej, bo mam mieszkanie na 1 i 2 kondygnacji, a na parterze tylko maleńki przedpokoik od wejścia. I być może będę musiała wnosić sama wózek na piętro. Więc waga była dla mnie jednym z kluczowych parametrów. :-)
 
Bubcia- gratuluję córeczki :)

Emenems- super wybór:) Podobno bardzo dobry wózek :) Moja siostra miała Jedo 10 lat temu (wtedy to się Jędroch nazwyało) i bardzo chwaliła :)
Też planuję szary wózek :)

green- ja do dziś za różem nie przepadam, ale mając dziewczynkę nie unikniesz go :p Moja ma akurat fazę różu, ale na szczęście nie marudzi jak ją ubieram w inny kolor (bo różu mamy mało). Lubię ją stroić, ale na szczęście robią też sukienki zielone, niebieskie czy białe :p
 
reklama
Bosze jak ja nie cierpię koloru różowego :( blee juz zaczynam nim rzygać :( a tu niewiasta ma być i jak tu uniknąć tego koloru??? Chyba się nie da
Ja nawet za dzieciaka nie lubiłam tego koloru i tak mi zostało to teraz :)
 
Do góry