reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Aktina a jak długą masz szyjkę?

Paulinas8 gratulacje! :-) Kawał kobietki! :-)

Monii mój brzuch też się nie spina. Ale jak pojem to czasem jest taki jakby zaraz miał wybuchnąć. Ale to nie od macicy tylko wzdęcia bardziej... :-/
Hmmm... Polo tv mówisz działa... a ja chciałam u młodego gust muzyczny jednak w inną stronę wyrabiać! ;-)
 
Mi się brzuch raczej nie spina, chyba ze mam wzdęcia :p

Gratuluję udanych wizyt. Ja mojego M do dziecięcego skelpu w środę zaciągnę. powinien po wypłacie być, hahaha :p No i jak Maluszka na usg zobaczy to mu może coś kupi :)
 
juti - szczerze to nie wiem :) bo lekarka tylko "recznie" bada więc nie zmierzy. W poniedziałek jak bedzie usg to moze się dowiem :)

I ja bym cos młodemu kupiła, ale po remoncie to szkoda gadać, jeszcze kilka wydatków mamy w planach,m tylko srodkow na nie nie za bardzo hehe może niedługo coś się pojawi :p ale w sumie na razie nie wiem co chce kupić :p musze sobie wszystko w głowie poukłądać, wiec mam czas heheeh
 
Atkina- mam to samo. remont przed nami, a my w takim ciut finansowym dole. Do Maluszka sporo potrzeba, ale na spokojnie muszę spisać co potrzeba, co gdzie kupić, co na już, a z czym poczekac do grudnia, a nawet po narodzinach dziecka. Jutro muszę sobie spisać co i jak, w środę jeśli płeć się potwierdzi, to muszę pozapisywać jakie mam ubranka i co ew. dokupić, to chociaz jedno będe miała z głowy. Chcę poprać teraz póki ciepło, żeby na dworze schło. I poprzeglądać inetrnety gdzie promocje, gdzie obniżki :)
 
simka - dokłądnie :) Trzeba to ogarnac, ale u mnie jeszcze praca dochodzi :( Co prawda w domu, ale kilka godzin dziennie musze na nią poswiecic :(
 
Nooo Emenems liczyłam, że foty już będą !! :eek: Ciekawa jestem bardzo bo listy wyprawkowe listami a w rzeczywistości i tak to pewnie inaczej wygląda..


Dziewczyny a gdzie są wasze brzuchy ?? Jest jakiś inny wątek ? Ja dziś zrobiłam foto i chciałam się pochwalić ale nie widziałam dawnooo żadnego brzucha tutaj :szok:
 
reklama
Do góry