reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Wózek kupiony - cena po rabacie z fotelikiem 2800, gondola, spacerówka i fotelik z baza ( innej firmy cybex aton 4 Moon Dust)

Kolor szary ( wiem wiem jestem nudna ale nie lubie kolorowych) razem z torbą, osłonka deszczowa,moskitiera, dlugosc gondoli 80 cm, koła pompowane z białymi szprychami i rama.

Jedo Producent Wózków Dziecięcych-Fyn Classic

Aton 4 | CYBEX Polska
 
reklama
Ja tam tez mam upatrzony siwy, albo granat, tez nie przepadam za kolorami :p po za tym nie mam pojecia co to znaczy isofix, brzuch mnie boli jak czytam o tych Waszych zakupach ;-) ja to nawet jakbym sie strasznie zmobilizowala to watpie zeby moj m chcial juz cos kupowac :D
 
Emenems, bardzo ładny ten wózek. A widziałaś ten mój "na żywo"?

Wlasnie nie - bo nie mieli w Mama i Ja niestety ... Ale powiem ci tsk, co obsługa wytłumaczy to wytłumaczy, moje pierwsze dziecko jak twoje i jest masa rzeczy na ktora bym uwagi w zyciu nie zwróciła - warto z kims jednak pogadac przed wyborem
 
Dobrze że ja większość rzeczy mam po Olinie :) jedynie co mi zostaje to kosmetyki i ubranka dla niewiasty :) choć korci mnie coby ubierać młodą w ubranka Olina :) hahaha

Ja mam lekarza 40 km ode mnie i nawet nie myślę zmieniać :) mój ci on :) haha
 
Ja tam tez mam upatrzony siwy, albo granat, tez nie przepadam za kolorami :p po za tym nie mam pojecia co to znaczy isofix, brzuch mnie boli jak czytam o tych Waszych zakupach ;-) ja to nawet jakbym sie strasznie zmobilizowala to watpie zeby moj m chcial juz cos kupowac :D

Ja tez nie wiedziałam! Jak wam pisałam jeszcze meza pytałam jak to sie nazywa :)

To kochana jest specjalne upięcie w samochodzie do ktorego montujesz bazę na nosidełko - jak nie ma tego to sie bazę pasami przypina.

Ja chciałam szary zeby moc sobie ja stroić w co chce zeby było ja widac w wózku :)
 
Haha to dobry powod, nie wpadlabym na to ;D ja ciagle sie zastanawiam co bedzie jak lekarz mi powie, ze to dziewczynka, jest mi to zupelnie bez roznicy, ale jak pomysle o tych rozowych blyszczacych rzeczach, ktore bedzie dostawala to mnie to przeraza :D ja jestem taka anty dzoewczeca, cale zycie wszyscy mowia, ze mialam byc chlopakiem :p
 
Haha to dobry powod, nie wpadlabym na to ;D ja ciagle sie zastanawiam co bedzie jak lekarz mi powie, ze to dziewczynka, jest mi to zupelnie bez roznicy, ale jak pomysle o tych rozowych blyszczacych rzeczach, ktore bedzie dostawala to mnie to przeraza :D ja jestem taka anty dzoewczeca, cale zycie wszyscy mowia, ze mialam byc chlopakiem :p

Ja tez - kupiłam masę zielonych żółtych itp :)
Ja całe zycie na czarno Jahahah
 
reklama
To by bylo ciekawe taka mloda dame stroic na czarno, ludzie na pewno szybko by sie tym zainteresowali :p ja juz mowie moim najblizszym ze jak bedzie dziewczyna to, aby nie kupowali rozowych rzeczy, tylko jakies inne kolory zeby zrownowazylo sie to z tym co dostanne od innych nie majac na to wplywu :D ja od zawsze od malego balam sie mocnego rozu, koszmary noe kojarza mi sie z czernia tylko wlasnie z oczojebnym rozem :p
 
Do góry