reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Oj tam a ja różowy lubię tylko nie taki świński ale w kolorze maliny albo ewentualnie pudrowy róż - wiadomo nie od stop do głów ale ładnie to wyglada :)

Green mi te dłonie nie puchną tylko tak jakby mi krew nie dopływała noe wiem jak to wytłumaczyć :/ zobaczymy co gin powie.

Dzisiaj pooglądałam troche bliźniaczych brzuszków i powiem wam ze niektóre maja większy od mojego wiec nie jest złe bo przy was to sie jak słonica czuje hehehe
 
Dzisiaj kupiłam dla małej kilka rzeczy bo mam wszystko w bieli :) 20150903_141717.jpg20150903_141732.jpg20150903_141750.jpg
 

Załączniki

  • 20150903_141717.jpg
    20150903_141717.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 50
  • 20150903_141732.jpg
    20150903_141732.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 48
  • 20150903_141750.jpg
    20150903_141750.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 43
Witajcie:) powodzenia tym , które mają dzisiaj swoje wizyty.
Ja miałam wczoraj i tak :
1 od wczoraj już nie biorę Luteiny- jestem pod strachem, chociaż lekarz powiedział , że jest dobrze.
2 w połowie października weźmie mnie na swój oddział , żeby podać mi lek (nie pamiętam nazwy :( ) ale coś na płucka dla małej, i przez ten lek moja cukrzyca może poszaleć :(
3 nasza gwiazda może się urodzić już w 38 tygodniu ciąży przez cukrzycę i dostane skierowanie do Poznania na Polną,
W nocy nie mogłam spać przez te informacje i okazało się , że kilogram schudłam przez tą dietę . Mała szaleje w brzuszku daje znać , że czuje sie dobrze a mamuśka szaleje z niepokoju :(
Dziś byłam u położnej i stwierdziła ,że mój pan doktor powinien wysłać mnie do Poznania aby tam zrobili badania i stwierdzili czy faktycznie mam cukrzycę. Mam mętlik w głowie zastanawiam sie czy faktycznie nie kupić już wózka bo pieniądze mam odłożone, tylko aby nie zapeszyć w niczym. Nie wiem co robić? Czuję się bezradna i jeszcze lekarz kazał mi od razu mówić jak tylko trafię do jakiegoś szpitala , że ciąża była bliźniacza żeby nie było , że oni nie wiedzą. Ciężki miałam wczoraj dzień.
 
Emenems ja dla Pawełka mialam fotelik cybex 3 Śiwy. Ale musiała zmienić bo zaczepy isofix są sztywne a musimy mieć ruchome żeby docisnac bazę do kanapy. A z wszystkich firm i modeli to tapicerki z cybexa we wydają mi się najbardziej przyjemne w dotyku.

Wózek mamy calutki czarny z bebetto. I sprawdzał się w mieście, w sklepie, na wsi, w lesie, i na polnych drogach. Nie testowalam go w górach ani na plazy.
 
Grubasek a na jakiej podstawie masz stworzona cukrzycę?robiłaś test obciążenia glukozą, dlaczego nie do końca wiedzą? Byłaś na Polnej w poradni diabetologicznej?powinnaś dostać tam skierowanie jeśli coś jest na rzeczy, ja w pierwszej ciąży tam jeździłam co tydzień na KTG jakoś po 30 tc, choć chyba wcześniej co 2 tyg., dostałam glukometr, dietę, z pomiarami do ichniego ginekologa i do dnia porodu pełna kontrola. Tez by mnie w 38 brała na oddział ale zdążyłam urodzić ;)
 
Vivienne miałam robione wyniki z wypiciem glukozy i przed wypiciem na czczo miałam 102 po wypiciu i upływie 2 godzin spadło mi na 86. Za jakiś czas znowu na czczo miałam wiecej więc lekarz mnie wysłał do Wałcza do diabetologa i ta pani doktor mną sie opiekuje. co jest śmieszne w tym wszystkim sama mam sobie podkręcać insulinę na noc zaczęłam od 4 jednostek a wczoraj juz musiałam 11 bo na czczo nie miałam poniżej 90. A do Poznania chce mnie wysłać dopiero przed samym porodem. A ta cała diabetolog to chyba porażka bo dała mi broszurke co mam jeść i ile.
 
Dziewczyny tez wam się brzuch tak spina?jak mały się ułoży z jednej strony to rozumiem ale czasami tak się brzuch mi jakby pręży i mam wrazenie ze mały jest tak nisko,az tak dziwnie-wizyte mam za tydzień,troche się obawaiam
 
Dziewczyny ja po wizycie, szyjka ok :) znaczy nie za długa, ale nie skróciła się wiec nie jest źle :) tętno, ciśnienie ok, wyniki z krwi tez :) no i mocz cudo jak to położna powiedziała haha ale o połówkowym na nfz dostałąm błegne info, bo nie bedzie 14-tego tylko siódmego, wiec juz w poniedziałek :) Jak dla mnie super hehe, no i to chyba tyle :)
 
reklama
moni a brzuch to mi się żadko spina, bardziej własnie jak dzidzia sie wypycha :) ale i tak biore nospe na ta szyjke krótka :(
 
Do góry