reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ja się na targach nastawiam na pierwszy większy zakup, w planach tummy tub,fajnie by było jakby były jakieś zniżki. No i wózki popatrze choć na stronie nie mają jakiegoś dużego wyboru, ale blisko mam bobowozki i tam kiedyś zajrzę
 
reklama
Hej dziewczyny!
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty. Aktina daj znać co z szyjką. Ja swoją sprawdzę 10.09, bo wtedy ma połówkowe połączone z wizytą ginekologiczną a zaraz potem echo serca małego... Ehhh... to będzie stresujący dzień.

O tym przepajaniu też słyszałam, że przy kp nie trzeba od razu. Ja tam się nie nastawiam na nic specjalnego. Anie w kwestii porodu, ani karmienia. To są rzeczy niezależne ode mnie, więc staram się przygotować na wszystkie ewentualności, żeby potem nie czuć żalu czy zawodu.
 
Bubcia gratulacje!!!
Nie przejmuj się tak rozmiarami, pamiętaj, że aparaty do usg też maja swoje odchylenia. Szwagierce mówili że duże dziecko będzie, z badań wychodziło ok. 4 kg. A mała urodziła się ledwo 3 kg i 50 cm. Kruszynka. A kuzynce z kolei, że mała słabo rośnie i będzie z niską wagą urodzeniową, że ledwo przekroczy 2 kg, a tu było 2900! Więc jedne zawyżają, inne zaniżają. :-)
 
Bubcia - gratki dziewczynki !!

Dzięki za kciuki, mam nadzieję ze bedzie dobre, chociaz nie ukrywam ze czesto mnie cos tam zaboli :( ale ostatnio była na szczescie zamknięta wiec mam nadzieję ze jakos to będzie. Idę się kapac i na 14 lece :)
 
bawiłam się dziś filmikiem z usg :D i złapałam oprócz zdj buzi buzia.jpgpiękną stópkę Stópka.jpg :-D:laugh2:
Dziś dziewczyny idę po raz pierwszy do innego lekarza ... postanowiliśmy zmienić na jakiegoś dobrego z naszej miejscowości - bo skoro mam rodzić u nas i już szkoła rodzenia zapisana to chcę jakiegoś z naszego szpitala .. do tej pory jeździłam do kielc ... ale juz potem z tym brzuchem i w zimę nie uśmiecha mi się tam fatygować :p więc zobaczymy jak on nas przyjmie i czy dalej potwierdzi Jasia :D
aa bo Wam się nie chwaliłam - zdecydowaliśmy się na imiona :D będzie Jan Fabian :laugh2:
 

Załączniki

  • Stópka.jpg
    Stópka.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 40
  • buzia.jpg
    buzia.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 42
reklama
Do góry