reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Jak lekarz mowi ze ok to ok :) ja tez mialam male roznice np w obwodzie glowki :)



Nic nie mow... ja chyba pierwsza pojde... mam juz malego stresa




Czekam na fotki, zobacze czego mi brakuje :D



W butelce jeszcze mozesz podawac herbatki i swoje mleko :)

A wlasnie woda i herbatki od którego miesiąca?

Któraś z nas będzie pierwsza :) pamiętaj jedna zdaje relacje drugiej co by zawału nie dostać!
 
reklama
Dziewczyny 3mam kciuki za wizyty!

Słuchajcie mi po leżeniu drętwieją palce u rak i nie mogę ich złożyć w piesc dopiero jak wstanę po kilku minutach robią sie sprawne czy któraś tak ma? Boje sie ze mi coś uciska na nerw i przy tej mojej wadzie kręgosłupa bedą chcieli wcześniej ciąże rozwiązać... W poniedziałek lekarz a ja już cała nerwowa bo mam tak od ok tygodnia tylko z dnia na dzień mocniej ;(
 
Paulinas, trzymam kciuki za połówkowe :)

Aktina, Za twoją szyjkę też trzymam kciuki, mam nadzieję że się oszczędzałaś!!

Pauletah, ja nie wiem od którego miesiąca, ale narzeczona brata męża swojej dawała od razu ??
 
Hej,
gratuluję wizyt i przeprowadzek! Ja mam połówkowe dopiero jutro o 10 i odliczam godziny :)
Serio planujecie oglądać ten program w tvp? Przyznam, że ja się trochę boję...
Emenems ty gadżeciaro ;)
 
Hej. A ja miałam dzisiaj plan kompletny co i jak i mi się totalnie dzień rozwalił. Koniec końców moja mama niedługo do mnie wpadnie na kawkę i później coś wymyśle.

Tak zaczęłam czytać o tym termosie. I nie rozumiem po co Wam? Tzn. przy mm wg mnie ma on sens ale dopiero jak dziecko zacznie jadać raz czy dwa w nocy. Tak lepiej kupić podgrzewacz. No ale to każda robi jak uważa.
 
Ja nie kupie nic tylko termos. Kuzynka która urodziła miesiąc temu karmi mm i ma tylko w termosie wodę mówi ze super rozwiazanie i żadne podgrzewacze jej nie są potrzebne
 
Ja nie kupie nic tylko termos. Kuzynka która urodziła miesiąc temu karmi mm i ma tylko w termosie wodę mówi ze super rozwiazanie i żadne podgrzewacze jej nie są potrzebne



Ja teraz też mam termos, ale w nocy muszę mieć też przygotowaną chłodną wodę, żeby to rozrabiać, bo ta z termosu jest za gorąca. Teraz to dla mnie żaden problem, ale jak Wojtek był maleńki i jadł kilka razy w nocy to pewnie bym się wciekła. Dlatego ja miałam podgrzewacz. Chodził cały czas (miał czujnik temp i wyłączał się gdy była potrzeba). Brałam sobie wody ile trzeba, sypałam mm i dawałam butle dziecku.

Pytałaś od którego miesiąca woda i mm. Mi mówiono, że przy karmieniu mm wodę należy podawać dziecku, jeżeli ma problemy z wypróżnianiem. Ja długo nie podawałam. Dopiero jakoś koło 4-5 miesiąca jak już zaczynał więcej jeść innych potraw to coś tam przepajałam, ale niewiele. Herbatki mały zaczął pić od niedawna, wcześniej mu nie szło.
 
heeej :)

ja dzis wstalam o 7:17 dokladnie ;) ubralam i wyprawilam chlopcow do przedszkola. sniadanie zjedzone, pranie wstawione. musze isc do internisty po skierowanie bo Oli mi podarl.

my bedziemy robic przemeblowanie w pokoju chlopakow, jak przyjedzie szafa. juz sie ciesze :)


dziewczyny czy chodzi Wam o dopajanie dzieci karmionych mleczkiem sztucznym? jezeli karmicie od poczatku mm to wystarczy sama woda przegotowana. jezeli piersia to nie trzeba, no chyba ze sa tropikalne upaly. ale z piersi to najpierw leci jakby picie pozniej tresciwsze mleczko wiec spokojnie. wszelkie soczki i herbatki lepiej dawac po 6mż.
 
reklama
Dziewczyny 3mam kciuki za wizyty!

Słuchajcie mi po leżeniu drętwieją palce u rak i nie mogę ich złożyć w piesc dopiero jak wstanę po kilku minutach robią sie sprawne czy któraś tak ma? Boje sie ze mi coś uciska na nerw i przy tej mojej wadzie kręgosłupa bedą chcieli wcześniej ciąże rozwiązać... W poniedziałek lekarz a ja już cała nerwowa bo mam tak od ok tygodnia tylko z dnia na dzień mocniej ;(

Mi dretwieja, ale jak mam je dlugo spuszczone w dol, np jak dluuuuuuugo chodze. Wczoraj mi gin powiedziala, zebym jak najwiecej kladla sie z nogami podniesionymi do gory, bo mowilam jej i o nogach i o rekach, ostatnio nawet na twarzy mialam obrzeki.
 
Do góry