reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Hej dziewczyny, ale tak w sumie to po co taka termo butelka? To w razie jak nie będzie się karmić piersią tak? Bo jak piersią to w sumie nie potrzebna chyba co?
Dzisiaj mam polowkowe, trzymajcie kciuki :) nie mogę się doczekać mam nadzieję że wszystko ok i mam nadzieję że się dziewczynka potwierdzi bo dzisiaj dużo ubranek kupuje dla dziewczynki :)
A wczoraj już byłam tak padnieta po tej przeprowadzce ze położyłam się chyba koło 20 i zasnelam w sekundę a później o 22.30 się zbudzilam wyspana i spać do 1 nie mogłam :)

U mnie obojetnie czy piersią czy nie - karmić na dworzu w zimie nie bede przeciez z cyca
 
reklama
W ImageUploadedByForum BabyBoom1441261089.349390.jpg

Poki co tak go wyglada Hahahahahaha :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1441261089.349390.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1441261089.349390.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 41
Hej dziewczyny, ale tak w sumie to po co taka termo butelka? To w razie jak nie będzie się karmić piersią tak? Bo jak piersią to w sumie nie potrzebna chyba co?
Dzisiaj mam polowkowe, trzymajcie kciuki :) nie mogę się doczekać mam nadzieję że wszystko ok i mam nadzieję że się dziewczynka potwierdzi bo dzisiaj dużo ubranek kupuje dla dziewczynki :)
A wczoraj już byłam tak padnieta po tej przeprowadzce ze położyłam się chyba koło 20 i zasnelam w sekundę a później o 22.30 się zbudzilam wyspana i spać do 1 nie mogłam :)
Ja tez dzis mam polowkowe, trzymajcie kciuki. Wiem na bank, ze to dziewczynka ale ogolnie troche mam stresa;)
 
Paulinas8 - trzymamy kciuki :)

Ja tez dzisiaj mam wizytę, na 14-tą, mam nadzieję ze ta szyjka mi się jeszcze nie skróciła :(

Emenems - no rozpakowuj tą torbę :D
 
Ja tez dzis mam polowkowe, trzymajcie kciuki. Wiem na bank, ze to dziewczynka ale ogolnie troche mam stresa;)

O której masz? Ja też trochę stresa mam :) mam nadzieję że wszystko ok , a w ogóle to już nasze rzeczy na nowe mieszkanie przewiezione i oczywiście dokumenty też a ja na Starym mieszkaniu jestem i muszę tam najpierw jechać, wziąć książeczkę i dopiero do lekarza, a byłam tam wczoraj i przecież mogłam zabrać Ale jak zwykle zapomniałam
 
reklama
O której masz? Ja też trochę stresa mam :) mam nadzieję że wszystko ok , a w ogóle to już nasze rzeczy na nowe mieszkanie przewiezione i oczywiście dokumenty też a ja na Starym mieszkaniu jestem i muszę tam najpierw jechać, wziąć książeczkę i dopiero do lekarza, a byłam tam wczoraj i przecież mogłam zabrać Ale jak zwykle zapomniałam
Ja ide na 11.40:). Co do zapominania to ja juz czasem zapisuje na kartce bo co chwile cos mi ucieka;)))), powodzenia!!!
 
Do góry