reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Emenems- to ja poprosze fotę butelki. One droższe, ale ponoć się sprawdzają te termiczne. Albo są takie z wkładami podgrzewającymi

Simka jutro wygrzebie ładnie z siatek teraz juz stary chrapoli to mnie zabije za szeleszczenie siatkami hehehe

Juti- co ja bym chciała a co Marcin zdecyduje z wózkiem ....:) jutro sie dowiem heheh

Termometr 199zl a butelka 90zl końcowy rabat był 8% wiec troszke taniej.

Simka - tez mam nadzieje ze sie sprawdzi pani twierdzi ze do 8 godzin trzyma ... Jakis chyba kosmiczny bo ja mam sporo termosów i kubków termicznych w domu ( stara kawkoszka:)) i zaden tyle nie trzyma , ale jal chociaz 3 to bedzie git.
 
reklama
Simka specjalnie dla ciebie grzebalam po ciuchu :)

ImageUploadedByForum BabyBoom1441229312.411648.jpg

W dzien wyjme z opakowania to bedzie lepiej widac sama butelkę
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1441229312.411648.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1441229312.411648.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 52
Emenems- tak myślałam że te. Super. A ona metalowa czy jaka jest? Miarke jakaś ma?

Czy aktywność w brzuchu przekłada się na aktywność noworodka? Bo moje dziecię nacaktywne wieczorem i nocą jest, spać nie daje. Wali mi w tym brzuchu jak szalone.
 
Hej dziewczyny, ale tak w sumie to po co taka termo butelka? To w razie jak nie będzie się karmić piersią tak? Bo jak piersią to w sumie nie potrzebna chyba co?
Dzisiaj mam polowkowe, trzymajcie kciuki :) nie mogę się doczekać mam nadzieję że wszystko ok i mam nadzieję że się dziewczynka potwierdzi bo dzisiaj dużo ubranek kupuje dla dziewczynki :)
A wczoraj już byłam tak padnieta po tej przeprowadzce ze położyłam się chyba koło 20 i zasnelam w sekundę a później o 22.30 się zbudzilam wyspana i spać do 1 nie mogłam :)
 
Bett_ka my od początku przeczucie na chłopaka mieliśmy. I jakoś już w głowie mieliśmy poukładane. A tu lekarz mówi, że raczej dziewczyna. Najpierw szok. Potem zaczęliśmy kombinować co mozna z dziewczynami, patrzyłam na dziewczynkowe rzeczy w sklepach. I jak już się z tym oswoiliśmy.... wyszło, że jednak chłopak! ;-)
Jeszcze lepiej :szok: Dlatego ja się póki co nie nastawiam ! :p
Bett_ka no nieźle ,ale jednak w późniejszym czasie ryzyko pomyłki jest mniejsze. Więc jak widział co widział to ta dziewczynka prawdopodobna bardzo :)
Do wtorku jeszcze wytrzymam z ew.euforią hihi
Dziewczęta uzupełniajcie tabelkę, będzie nam łatwiej kto ma mieć chłopca, kto dziewczynkę :)
Z tym się jeszcze wstrzymam :p Wpisałam tylko wymiary bąbelka :-D Jejkaś ale będzie problem z imieniem jak to faktycznie dziewczynka :szok: Maciej wymyślił Zuzię ale mi się nie podoba :no:
Emenems- tak myślałam że te. Super. A ona metalowa czy jaka jest? Miarke jakaś ma?

Czy aktywność w brzuchu przekłada się na aktywność noworodka? Bo moje dziecię nacaktywne wieczorem i nocą jest, spać nie daje. Wali mi w tym brzuchu jak szalone.
Ojj oby nie simka! Moje dziecię całymi dniami szaleje! Od prawa do lewa i puka mi w ten brzuch non stop :no: Czasem aż mam ochotę już na nie krzyknąć , żeby się uspokoiło , przywołać do porządku :wściekła/y: hihi


Muszę się wam pochwalić, że z moim kręgosłupem lepiej :-D A lekarz straszył, że tak już do końca ciąży zostanie :szok: Wczoraj w nocy miałam plaster rozgrzewający i nad ranem 1 apap, dziś póki co niczym się nie smaruję, nie obklejam, tabletek nie jadłam :tak:
Wczoraj była u mnie koleżanka z terminem na 29.01 więc tydzień po mnie a brzucha prawie wcale nie ma :szok: A mój już takiiii duży :szok:
 
Hej dziewczyny, ale tak w sumie to po co taka termo butelka? To w razie jak nie będzie się karmić piersią tak? Bo jak piersią to w sumie nie potrzebna chyba co?
Dzisiaj mam polowkowe, trzymajcie kciuki :) nie mogę się doczekać mam nadzieję że wszystko ok i mam nadzieję że się dziewczynka potwierdzi bo dzisiaj dużo ubranek kupuje dla dziewczynki :)
A wczoraj już byłam tak padnieta po tej przeprowadzce ze położyłam się chyba koło 20 i zasnelam w sekundę a później o 22.30 się zbudzilam wyspana i spać do 1 nie mogłam :)
Własnie .. też nie bardzo rozumiem jej zasadność. Koleżanka mi ostatnio tłumaczyła, że mm trzeba przygotowywać tuż przed podaniem i nie może stać tak jak mleko z piersi ..
Trzymam kciuki za dziewczynkę !! :-D
 
Mam nadzieje, wczesniej nie zrwacilam na to uwagi, a dzis sie zmartwilam, ale mam nadzieje, ze jest ok :)

Jak lekarz mowi ze ok to ok :) ja tez mialam male roznice np w obwodzie glowki :)

Jezu jeszcze 3 miesiące co niektóre z nas rozumiecie to? Bo ja nie :(

Nic nie mow... ja chyba pierwsza pojde... mam juz malego stresa


Jutro wstawie fote co kupiliśmy dzis - 1300 zeta ba kąpielowe/kosmetyczne/chemiczne/laktacyjne/karmieniowe i troche spaniowe wyprawki :)

Czekam na fotki, zobacze czego mi brakuje :D

Hej dziewczyny, ale tak w sumie to po co taka termo butelka? To w razie jak nie będzie się karmić piersią tak? Bo jak piersią to w sumie nie potrzebna chyba co?
Dzisiaj mam polowkowe, trzymajcie kciuki :) nie mogę się doczekać mam nadzieję że wszystko ok i mam nadzieję że się dziewczynka potwierdzi bo dzisiaj dużo ubranek kupuje dla dziewczynki :)
A wczoraj już byłam tak padnieta po tej przeprowadzce ze położyłam się chyba koło 20 i zasnelam w sekundę a później o 22.30 się zbudzilam wyspana i spać do 1 nie mogłam :)

W butelce jeszcze mozesz podawac herbatki i swoje mleko :)
 
Jak lekarz mowi ze ok to ok :) ja tez mialam male roznice np w obwodzie glowki :)



Nic nie mow... ja chyba pierwsza pojde... mam juz malego stresa




Czekam na fotki, zobacze czego mi brakuje :D



W butelce jeszcze mozesz podawac herbatki i swoje mleko :)

Czyli swoje mleko można w takiej butelce trzymać? Dobrze wiedzieć , to może i ja w coś takiego się zaopatrze :)
 
Ja tam wiem czego mo brakuje, a dokladnie to WSZYSTKIEGO :] Wy bedziecie mialy komplet, a ja chyba dopiero zaczne kupowac cokolwiek ;-) sama nie wiem czemu, ale ciagle sie boje ze jest za wczesnie...
O, a tak przy okazji jakos od 14 wrzesnia chyba i chyba na jedynce bedzie dokument, chyba o nazwie 600 gram szczescia jakos tak (chyba zelki calkowicie zastapily mi mozg, nic nie moge zapamietac) :p w kazdy, razie o dzieciach, ktore urodzily sie nawet np w 24 tyg ciazy i ich rodzicach, nie mialam pojecia, ze to jest mozliwe, a w reportazu o tym programie pilegniarka, albo dr tez nie pamietam mowila, ze az 80 % szans jest na uratowanie takiego wczeaniaka ;-) kiedys bylo nie cale 20%.
 
reklama
Green dobrze pamiętasz nazwę ale mi się z kolei zdawało ze to nowy cykl pytania na śniadanie, czyli byłoby na dwójce, ale może oni tylko o tym wspominają

Widziałam kiedyś nagrania, tzn głównie o fonie chodziło, z ukrytych kamer albo nagrane rozmowy z klinik aborcyjnych USA czy inna wielka Brytania... I największym szokiem dla mnie było ze pani w klinice twierdziła ze w 23 tc dziecko to nie dziecko, śmiało można usunąć. A na koniec był pokazany wcześniak urodzony właśnie w 23 tc, któremu udało się przeżyć...
 
Do góry