reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Ale jest! Progress :)

Ja dzis nie ubrałam obrączki rano bo miałam srebrny łańcuszek to wtedy mo obrączka nie pasuje no i Ja jak to ja, chodziłam za Marcinem z panią i pani u tłumaczyła co potrzebne itp on sie pytał a ja jak debil kolory wybierałam - potem mowil ze uwłaczał jakby jakies łasce zrobił dziecko i musiał wyprawkę jej kupic bo on z obrączka js bez :D hahahah

No takze ze wszystkiego najbardziej mi sie pdoba termometr zbliżeniowy - biegam za kazdym o mierze temperaturę
 
Ja dzis nie ubrałam obrączki rano bo miałam srebrny łańcuszek to wtedy mo obrączka nie pasuje no i Ja jak to ja, chodziłam za Marcinem z panią i pani u tłumaczyła co potrzebne itp on sie pytał a ja jak debil kolory wybierałam - potem mowil ze uwłaczał jakby jakies łasce zrobił dziecko i musiał wyprawkę jej kupic bo on z obrączka js bez :D hahahah

No takze ze wszystkiego najbardziej mi sie pdoba termometr zbliżeniowy - biegam za kazdym o mierze temperaturę

Tez musze ten termometr kupić :)
 
Tez musze ten termometr kupić :)

ImageUploadedByForum BabyBoom1441228082.416740.jpg

Taki - on i do dziecka i do wody i generalnie wszystko mozna zmierzyć.

A zamiast etui na butelkę taka do przechowywania by nie stygło kupiłam butelkę termiczna potem sie rylko koncówki zmienia wiec na koniec służy jako kubek termiczny wiec powinno na troche starczyć
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1441228082.416740.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1441228082.416740.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 35
Emenems a jaki kupiliście? Ja też muszę.
No to teraz będziesz miała już komplet wszystkiego!!! Ja z listą umknęłam na kosmetykach i higienie, bo mnie z pracy robotą zarzucili i nie mam kiedy ogarnąć...
 
Emenems a jaki kupiliście? Ja też muszę.
No to teraz będziesz miała już komplet wszystkiego!!! Ja z listą umknęłam na kosmetykach i higienie, bo mnie z pracy robotą zarzucili i nie mam kiedy ogarnąć...

No ja zrobilismy jak mówiliśmy - czyli poszliśmy do mama i ja i pani z nami przeszła najpotrzebniejsze działy wiec poza ciuchami pieluchami i bujakiem i wózkiem i drugim łóżeczkiem mamy wszystko haahah cxyli najdroższe zostało ale to konkretne rzeczy a te pierdy mam za soba łącznie z otulaczem.

Godzinka nam zeszła na to - jutro wrzuce wszystko i opisze pewnie sie od was dowiem se połowy nie użyje :)
Juti fota juz jest powyżej !
 
Emenems, widziałam fotkę. W tym samym czasie wstawiłyśmy posty. :-)
Ciekawa jestem tych Twoich zakupów, bo może i mi pomogą przy robieniu listy. :-)

No i najbardziej nie mogę się doczekać, co powiesz o wózku. A Wy chcecie ten 3 czy 4 kołowy?
 
reklama
Emenems- to ja poprosze fotę butelki. One droższe, ale ponoć się sprawdzają te termiczne. Albo są takie z wkładami podgrzewającymi
 
Do góry