reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

joa.le super wieści :) szósty szósty tydzień :) tak jak z rokiem, dobre porównanie :)

martha czyli teraz czekamy na betę :) w 5 tygodniu można było jeszcze nic nie zobaczyć także trzymam kciuki :)

Inis - jak twoja fasolka ??
 
reklama
Karolinae mi asystenta ciążowego wyszukalo w 'sklep play' w galaxy coś ta też nic nie było, więc może musisz poszukać w jakiś innym :)
 
Ja bym musiała miec linka do aplikacji bo mi nie wyszukuje z racji rejonizacji bo mam norweski AppStore.....
 
Martaha a jaka ostatnio miałaś bete? Robiłaś dwa temu? Ja jutro po raz trzeci robię bete i maź dzwoni do gine i musi bas umówić jak najszybciej bo hi dłużej nie wytrzymam ! Ostatnia beta sprzed tygodnia wyniosła 9928.2 i to wskazuje na 6 tydzień ale miałam opoZniona owulacje bo ostatnia miesiaczke miałam 24.03 do zmanstrowania dzidzi doszło 13/14.04 jestem pewna bo dzień w którym wróciłam z Polski po świętach wielkanocnych czyli z moich obliczeń jestem w 5 tygodniu dopiero wiec skąd u mnie ta wysoka beta????? wew usg u gine robione 12 dni temu nic nie wykazało ale to był 3 tydzień zobaczymy co będzie na kolejnej wizycie i jutrzejszej becie! Stressssss
 
reklama
Do góry