reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Marta u mnie też dziś to samo, tata dostał kopa w twarz za podsluchiwanie ;) brzuch juz widział jak się rusza.

Ale najlepsza moja koleżanka co u niej wczoraj byłam. Ona w 26 tc i tak jej ciąża świat przesłania ;) ze mojej nie zauważyła :D po 3 godzinach przyszła jej mama i od razu pyta kiedy mam termin a ona "to tu w ciąży jesteś??" :D miałam nadzieję że to lepiej widoczne ;)
 
Mój m też mnie wkurza ostatnio, od wczoraj się do niego nie odzywam ale on mówi wtedy ze nie mogę mu zabraniac kontaktu z Zosia i się przytulna do brzucha, czy wszyscy faceci to takie lenie w domu i ciężko im cokolwiek zrobić? Bo mojego m to trzeba siłą zmuszać żeby coś posprzatal czy coś wrr
A ja już do pracy wstałam, tak rano ze ledwo przytomna jestem
 
Ja na 6 do pracy a ja potrzebuje wcześniej wstać żeby spokojnie śniadanie zjeść, wykąpać się i wyszykowac, to ty lepiej jeszcze śpij ja też chcę
 
Bubcia mój niestety też leń.. Tzn zrobi co musi ale sam z siebie to nigdy... Jemu po prostu nie przeszkadza ze nie ma gdzie szklanki włożyć bo zlew pełen, że na dywanie nie można usiąść bo okruszków od groma, na kanapie sterta ubrań itd. Tłumaczy się ze wszyscy faceci są niedomyslni...

Miał być upał od wczoraj a póki co jest 21 stopni, przyjemnie :)
 
reklama
Ja tez jestem pezszczesliwa z tego chlodku, oby juz nie wracaly te upaly, bo i tak mam ciagle obrzekniete nogi do tego cisnienie i tetno mi ostatnio skacze...
 
Do góry