reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Simka- No wlasnie.. ja bym jadla duzo czekolady albo chipsow ale nie jem ich bo nie zdrowe.. moge robic obiad salatki ciasta itd ale nie mam potem zbyt ochoty na to.. samym wygladem tego jestem najedzona.. sniadanie jem bo musze a pozatym pilnuja mnie w domu z jedzeniem-dluga burzliwa i smutna przeszlosc..
 
Dzis przyszedl nam detektor ... no piekne uczucie uslyszec serduszo w domku a nie u lekarza ... wiadomo u niego wyrazniej ale przynajmniej sie uspokajam :)
właśnie chciałam też kupić, ale przeczytałam, że to nie dla panikar, bo czasem można źle zrobić pomiar i dostać ataku paniki :-D dlatego chyba się rozmyśliłam..
 
Simka- No wlasnie.. ja bym jadla duzo czekolady albo chipsow ale nie jem ich bo nie zdrowe.. moge robic obiad salatki ciasta itd ale nie mam potem zbyt ochoty na to.. samym wygladem tego jestem najedzona.. sniadanie jem bo musze a pozatym pilnuja mnie w domu z jedzeniem-dluga burzliwa i smutna przeszlosc..

Masz taka jak ja ? Ja jestem po bulimii w teoim wieku gdzies przeszłam ...

Od tej pory mam koszmar z rodzicami - juz dzis matka zdążyła mnie wkurzyc bo niepotrzebnie jej powiedizalam ze hoglobins spadła .... Ehhhh
 
A co do leżenia, dłuzszy czas elżę na lewym boku i już cierpnę. Tak się nie da :( No, ale leżę, bo boję się na plecy przewrócić by ból nie wrócił (pisałam Wam na FB). Ale odkryłam, że tak też czuję Maluszka, a nie tylko jak leżę na wznak :).
Poza tym boję się jutro zjeść śniadanie, by znów nie zdychać w wc :( szczególnie, że mamy później w perspektywie 4 godzinną podróż do domu
simka a jak tam SPA?
 
Masz taka jak ja ? Ja jestem po bulimii w teoim wieku gdzies przeszłam ...

Od tej pory mam koszmar z rodzicami - juz dzis matka zdążyła mnie wkurzyc bo niepotrzebnie jej powiedizalam ze hoglobins spadła .... Ehhhh

Raczej cos anoreksjo podobnego- Niestwierdzone ale w pore znajomi i lekarz zareagowali ze chudne za szybko i slabne.. a wszystko przez zajecia taneczne.. zanim sie dowiedzialam o ciazy to narzeczony zwalczal u mnie chec powrotu i teraz sie martwi i kupuje mi wszystko co chce zjesc.
 
Marzenka- na FB napisałam, że po zabiegu schiza totalna i nagle ból pleców i posiedzenie na wc ze skurczem jelit. Więc relaks był, ale później stres. I nie wiem od czego. Że też ten mój lekarz nie zrobił mi we wtorek tego usg, byłabym spokojniejsza. Zastanawiam się czy nie isc jutro albo pojutrze prywatnie, ale nie do niego- nie dam chamowi zarobić

Emenems- miałaś bulimię? Super, że udało Ci się z tego wyjść
 
Raczej cos anoreksjo podobnego- Niestwierdzone ale w pore znajomi i lekarz zareagowali ze chudne za szybko i slabne.. a wszystko przez zajecia taneczne.. zanim sie dowiedzialam o ciazy to narzeczony zwalczal u mnie chec powrotu i teraz sie martwi i kupuje mi wszystko co chce zjesc.

No to u mnie stres związany ze studiami i rozstanie sie z narzeczonym ( on mnie zostawił) miałam 21 lat. Nawet szpital zaliczyłam - od tej pory moi rodzice sa przewrażliwieni chociaz minęło 12 lat

Trudno ... Niedługo sama bede mama wiec łatwiej bedzie mi ich zrozumiec pod tym względem
 
reklama
Do góry