reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Simka - kazdy ma jakies czarne karty życiorysu ... U mnie duzo sie w zyciu działo wtedy i sie okazało ze nie jestem taka twarda jak mi sie wydawało i ze nie, nie poradze sobie ze wszystkim w zyciu sama tak jak mi sie wydawało wtedy ... Mając 21 lat uważałam ze dorosłość polega na tym ze wszystko sie robi samemu i nie prosi o pomoc.. Moja przyjaciółka ktora to wyłapała poszła i powiedziała wszystko moim rodzicom i mi powiedizala ze moge ja znienawidziec ale ona i moi rodzice to jedyne osoby w zyciu którym na mnie zalezy i nikt nie chce mi krzywdy zrobic tylko mam dac sobie pomoc.

Do dzis jestesmy w rewelacyjnym kontakcie pomimo ze ona od 9 lat mieszka w Hiszpanii a ja w Norwegii od 7...

Dlatego mi dopasowanie sie do diety ktora mam przestrzegać nie stanowi problemu - musiałam sie nauczyć jesc co powinnam a nie jesc co chce. U mnie instynkty żywieniowe sa zaburzone, nie moge ufać organizmowi ze to na co mam ochote to jest to czego potrzrbuje ... Bo tak nie jest. Bulimia jest tego przykładem.
Dlatrgo mam tskie a nie inne zainteresowania - jem to co potrzrbuje moj organizm na podstawie chłodnych danych, wyniki, wymiary waga dzienne zapotrzebowanie a nie to na co mam ochote - dlatego zachcianki ciazowe nie robią mnie i im nie ulegam i Dlatrgo tez nie wymiotowałam w ciazy ... Po prostu umiem to powstrzymać nawet kosztem potwornych mdlosci
 
reklama
No to u mnie stres związany ze studiami i rozstanie sie z narzeczonym ( on mnie zostawił) miałam 21 lat. Nawet szpital zaliczyłam - od tej pory moi rodzice sa przewrażliwieni chociaz minęło 12 lat

Trudno ... Niedługo sama bede mama wiec łatwiej bedzie mi ich zrozumiec pod tym względem

Tez tak miałam przez rozstanie z chłopakiem leki niejedzenie w dwa miesiące schudłam do 40kg i to była masakra - widzicie jak wyglądam teraz a mam 74 z ta waga wystawały mi zebra z każdej strony ubrania spadały a twarz miałam tak koścista jak potwór jakiś :/
 
Tez tak miałam przez rozstanie z chłopakiem leki niejedzenie w dwa miesiące schudłam do 40kg i to była masakra - widzicie jak wyglądam teraz a mam 74 z ta waga wystawały mi zebra z każdej strony ubrania spadały a twarz miałam tak koścista jak potwór jakiś :/

A teraz bym chyba umarła jakby mi ktos kazał z tamtym chłopem byc za ktorego wtedy bym sie pociąć dała :D moj maz jest sto razy ładniejszy :D

No ehh te młodzieńcze milosci ...
 
Ememems- podziwiam za wytrwalosc w tej diecie. Mimo wszystko musisz być silna skoro z tego wyszłaś.

Ja co to prawdziwy stres poznałam dopiero jak zostałam mamą no i w pracy. Kiedyś nie bałam się niczego, a teraz stale czegoś. Zaczęłam panicznie bać się śmierci, chorób i wszelkich nieszczęść. Powinnam iść z tym do psychologa, ale jakos nie wyobrażam sobie komuś kto zupełnie mnie nie zna, komuś kto jest mi emocjonalnie obojętny, opowiadać to wszystko.
 
A teraz bym chyba umarła jakby mi ktos kazał z tamtym chłopem byc za ktorego wtedy bym sie pociąć dała :D moj maz jest sto razy ładniejszy :D

No ehh te młodzieńcze milosci ...

No coś w tym jest ten mój Ex to niedorozwinięty emocjonalnie nic w życiu do końca nie moze doprowadzić. No i seks w porównaniu do mojego m sie nie nadaje nawet do porównania :D Haha i pomysleć ze mogłabym tego nie zaznać :DD
 
No coś w tym jest ten mój Ex to niedorozwinięty emocjonalnie nic w życiu do końca nie moze doprowadzić. No i seks w porównaniu do mojego m sie nie nadaje nawet do porównania :D Haha i pomysleć ze mogłabym tego nie zaznać :DD
Mnie też zostawił równo rok temu facet po 7 latach, ale ja odwrotnie niż wy - przytyłam bardzo po tym :) rzuciłam fitness i zaczęłam jeść. A najlepsze na rozstanie jest zrobienie sobie szybko dziecka z innym :D wszystkie doły odeszły w zapomnienie dzięki dzidziusiowi :-)
 
No coś w tym jest ten mój Ex to niedorozwinięty emocjonalnie nic w życiu do końca nie moze doprowadzić. No i seks w porównaniu do mojego m sie nie nadaje nawet do porównania :D Haha i pomysleć ze mogłabym tego nie zaznać :DD

Hahahahah dokaldnie:D ten sex :D

A do trgo jest ogromnym tłustym facetem po 30... Tak sie roztył ze wyglada strasznie ... Za to moj maz grama tłuszczu nie i jest po prostu ładny Ahahahahah
 
Simka nie no coś Ty - tylko mówię że tak może być. U mnie było.

Ja mam za sobą depresje i próbę samobojcza, toksyczne związki i cpanie. Boże jaka byłam wtedy słaba... nie wiem gdzie i jak bym skończyła gdyby nie mąż - poznając go jeszcze tkwiły we mnie te wszystko rzeczy...


Jest święto lasu - tatuś poczuł kopniaka :)
 
reklama
Simka nie no coś Ty - tylko mówię że tak może być. U mnie było.

Ja mam za sobą depresje i próbę samobojcza, toksyczne związki i cpanie. Boże jaka byłam wtedy słaba... nie wiem gdzie i jak bym skończyła gdyby nie mąż - poznając go jeszcze tkwiły we mnie te wszystko rzeczy...


Jest święto lasu - tatuś poczuł kopniaka :)

U mnie tez było to samo dzis ! Tez dzis pierwszy raz maz upolował kopniaka :)

To ty jestes twarda ...
 
Do góry