reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Paulettah my to się jeszcze może i wyśpimy, ale Ty przy bliźniakach? :D Nie mniej złudzeń :D


Mysiaka ja nie mam apetytu od początku ciąży. Nic mi nie smakuje oprócz jogurtów i owoców.
Dziś zjadłam:
- jedną bułkę z jajecznicą z jednego jajka
- jabłko
- pierogi ruskie, które wyrzygałam
- jogurt naturalny + musli + banan
- jogurt śliwkowy + musli
- jabłko
gdy nie byłam w ciąży jadłam pięc razy więcej :p jejku myślicie, że dobrze jem czy nie?? Nie zagłodzę dziecka?




Jestem po wizycie! Jestem taka szczęśliwa, że aż ryczę :D (czemu u mnie szczęście zawsze wywołuje płacz?!)
Lekarz potwierdza, że to chłopak (wcześniej inny lekarz na USG genetycznym też tak mówił) :D
Dziecko nadal większe o tydzień niż wskazuje OM (według OM 17 tydzień 5 dzień, wg USG 18 tydzień 5 dzień). Skarbek waży 220 gramów, ale jest cieżki :D
Strasznie się wierci, zwłaszcza jak leżę na plecach :)
Gin powiedział, że krew i mocz mają dobre wyniki, cytologia tak samo!
To teraz czekam na 1 września na USG połówkowe z nagraną płytą :)


PS: po tych pierogach cały dzien boli mnie brzuch :/ chyba żołądek. Ach to jedzenie na stołówce pracy...

Oj tam nie wiadomo bo łaski ci maja bliźniaki mówią ze dają radę bo małe sporo śpią (szok) wiec moze moje tez bedą :D
 
Paulettah my to się jeszcze może i wyśpimy, ale Ty przy bliźniakach? :D Nie mniej złudzeń :D


Mysiaka ja nie mam apetytu od początku ciąży. Nic mi nie smakuje oprócz jogurtów i owoców.
Dziś zjadłam:
- jedną bułkę z jajecznicą z jednego jajka
- jabłko
- pierogi ruskie, które wyrzygałam
- jogurt naturalny + musli + banan
- jogurt śliwkowy + musli
- jabłko
gdy nie byłam w ciąży jadłam pięc razy więcej :p jejku myślicie, że dobrze jem czy nie?? Nie zagłodzę dziecka?

Dziecko wezmie sobie co potrzeba, pytanie jak Ty sie bedziesz czuc :)
Mnie jeszcze dziecka nikt nie ważył ....

Nie martw sie, mi dopiero lekarz wazyl na ostatniej wizycie, wczesniej byl maluch za maly do wazenia jak na jego sprzet :) zapytaj na nastepnej wizycie
 
Marta- czyli najlepiej nie spać wcale, hehe.albo na stojąco, ale ja nie dam rady, bo mi się słabo robi jak za długo stoję :p
A co masz za obciążenia w ciąży?

Juti- ja do dziś się nie wysypiam, a Młoda ma trzy lata. Budzi się w nocy przychodzi do nas do łóżka :)

mysiaka- ja tak mam ostatnio. Nic, kompletnie nic bym nie jadła, chociaz głodna jestem. Gotować mi się nie chce, bo i tak nie mam apetytu na to, co ugotuję. Rano wmuszam w siebie byle jaki śniadanie, np. kanapkę z nutellą, obiad dziubnę ciut, kolacji czasem nie zjem. Ostatnio mam ochotę tylko na owoce, a to też nie zawsze, bo nie raz mam rewolucje żołądkowe. Jem ostatnio raczej z poczucia obowiązku niż z chęci

Marzenka- gratuluję synka :)
 
A co do leżenia, dłuzszy czas elżę na lewym boku i już cierpnę. Tak się nie da :( No, ale leżę, bo boję się na plecy przewrócić by ból nie wrócił (pisałam Wam na FB). Ale odkryłam, że tak też czuję Maluszka, a nie tylko jak leżę na wznak :).
Poza tym boję się jutro zjeść śniadanie, by znów nie zdychać w wc :( szczególnie, że mamy później w perspektywie 4 godzinną podróż do domu
 
reklama
No wlasnie wiem a u mnie nic :/
W Polsce sprawdze bo to dosc wazne
Mi ostatnio nie dają zdjęć z USG. Dzisiaj sama zapytałam o wielkość, to powiedział mi wagę - pierwszy raz :) Ale za to nie powiedział wielkości w cm :p

Dodam jeszcze, ze szyjka macicy ma ponad 4 cm, więc jest ok :) Łożysko nisko, nie jest pewien czy nie będzie przodować, ale chyba nie :/
 
Do góry