reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
A ja zostałam na tydzień sama jak palec, ale to w sumie dobrze, odpocznę sobie od wszystkich i porobię porządki w rzeczach przed przeprowadzką :-) M pojechał nad morze i mnie nie zabrał, ale i tak bym nie dała rady tak daleko jechać :-D
Mój maluch zaczął w końcu szaleć w brzuszku :)

Mi za to wypływa z wewnątrz luteina. Nie wiem czy tak ma być, czy ja to źle aplikuję?? Ale zawsze wszystkie globulki mi wypływały.
 
A co do porodu to przeważnie kobiety ciężarne z cukrzyca i przy insulinie sa wysyłane do Poznania na poród, a mój lekarz prowadzący już mi zapowiedział ,że mam sie ewentualnie nastawiać na poród w Poznaniu. Wczoraj wieczorem już miałam doła i płakałam i dzisiaj też mnie trzymało. Już trochę lepiej ale to się okaże wkrótce. Jutro sie odezwę bo moje córki chcą trochę na laptopie coś porobić. Spokojnego wieczoru i nocy Buziaki :)
 
Grubasek to Ty w Wałczu mieszkasz? Zazdroszczę pięknej okolicy ;)

Ponoc teraz można zaobserwować większą ilość śluzu. Ja tez ciut mam ale troszkę u nie grudki.

Padam na twarz po zwiedzaniu. 5 godzin jechalismy, 3 razy w miastach sie zgubilismy, 1 większą kłótnie zaliczyliśmy ;) nawet na basen nie mieliśmy siły iść. Może jutro. M padł, że się go nawet wykorzystać nie da ;) a młoda nadal nie śpi
 
I znowu zasypiam, budze sie, zasypiam, budze sie, zasypiam, budze sie, jak tak mozna.. tu pociagnie, tam zapiecze, tu zaboli, siku sie zachce wrrrr... w ogole obudzilam sie w nocy i myslalam, ze zawalu dostane jak sie zorientowalam, ze leze na plecach od nie wiem jakiego czasu... :-)
 
reklama
Green ja czasem śpię na plecach.

W ogóle to byłam tak zmęczona, że gdy odespalam to najgorsze, obudziłam się po 1 i nie mogłam zasnąć. Masakra. M i Pola nadal śpią, a ja już gotowa do dzialania.
 
Do góry