reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

To jak wglada ten chop? No I know to as takie skrzepy sluzu taka galaretka I nie wiem już co myśleć, pewne jest ze ja za dużo głupot na internecie czytam
 
reklama
Marcepanku jak się dziś czujesz?
Bubcia O właśnie przestań czytać. Czop odchodzi jak szyjka się otwiera, przed porodem. Poza tym zobacz jaki ładny dzień idź skorzystaj zamiast sobie głowę nabijać i martwić niepotrzebnie. :)
 

Raczej nie, już w ciąży miałam infekcje drozdzakami ale wtedy śluz miałam żółty i był gęsty Ale mimo wszystko śluz a teraz mam takie galaretki i to takie mocno zbite i tak dziwnie wyglądają , i nie są białe bardziej przeźroczyste , narazie nie będę panikowala bo pewnie to nic takiego Ale jak dalej mi to będzie się wydzielalo to po prostu dla świętego spokoju pójdę do lekarza sprawdzić czy wszystko ok, na jednym forum czytałam że dziewczyna była w 28 tc i wydzielal jej się ten chop i poszła do lekarza i miała 1 cm rozwarcia ale lekarz nic nie zrobił bo powiedział że może to być 2 miesiące przed porodem i była u drugiego lekarza i to samo powiedział więc nie wiem ajj
 
Raczej nie, już w ciąży miałam infekcje drozdzakami ale wtedy śluz miałam żółty i był gęsty Ale mimo wszystko śluz a teraz mam takie galaretki i to takie mocno zbite i tak dziwnie wyglądają , i nie są białe bardziej przeźroczyste , narazie nie będę panikowala bo pewnie to nic takiego Ale jak dalej mi to będzie się wydzielalo to po prostu dla świętego spokoju pójdę do lekarza sprawdzić czy wszystko ok, na jednym forum czytałam że dziewczyna była w 28 tc i wydzielal jej się ten chop i poszła do lekarza i miała 1 cm rozwarcia ale lekarz nic nie zrobił bo powiedział że może to być 2 miesiące przed porodem i była u drugiego lekarza i to samo powiedział więc nie wiem ajj

Idz do lekarza i koniecznie proś o wymaz z pochwy ;)
 
Bubcia a w którym jesteś tygodniu? Jeżeli Cię to martwi idź do lekarza. Ja tak trochę pół żartem do Ciebie ale widzę że się martwisz. Czop jak mi odchodził to był taki jak galaretka trochę, trochę krwi miał ale miałam szyjkę mechanicznie rozwieraną więc może to jakaś różnica.

Myślę że wymaz nic tu nie odpowie a lekarz musi to zobaczyć.
 
Bubcia a w którym jesteś tygodniu? Jeżeli Cię to martwi idź do lekarza. Ja tak trochę pół żartem do Ciebie ale widzę że się martwisz. Czop jak mi odchodził to był taki jak galaretka trochę, trochę krwi miał ale miałam szyjkę mechanicznie rozwieraną więc może to jakaś różnica.

Myślę że wymaz nic tu nie odpowie a lekarz musi to zobaczyć.

Trochę się martwię Ale jeszcze nie panikuje bo może to w sumie nic takiego , no u mnie właśnie całkowicie zbita galaretka , nie ze gestszy śluz tylko całkowicie jak normalna galaretka Ale nie ma co się na zapas przejmować bo krwi ani nic nie ma więc na spokojnie najwyżej przejdę się zobaczyć czy rozwarcia nie mam
 
Simka dasz rade. A swojego ustaw tam ładnie bo teraz powinien Ci pomagać i koniec kropka.

Bubcia501 no niestety tak. Byle nie był jakiś zielony ani zeby nie swedzialo.
A czop zdecydowanie różni sie od śluzu i jak juz odchodzi to duze kawałki dość mocno zbite.

Martusia dziękuje lepiej :)
Słońce wyszło to od razu lepsze nastawienie.
No i maluch dziś szaleje tak ,że żadnych watpliwości nie mam.
 
Mnie dzis rodzina zdenerwowala, az glowa mnie rozbolala. Robimy remont w sypialni, spimy w salonie. Na razie zerwalismy tapety i zacekolowalismy wieksze dziury, maz robi wszystko ja zagladam i czasami pomagam chybs dluzej niz 30 min nie siedzialam w remontowanym pokoju. Nic nie smierdzi, pyłu troche ale mam maseczke i siedze przy otwartym balkonie :) na czas malowania bede spac u mamy. Ale wedlug WSZYSTKICH nie powinnam ryzykowac i byc w mieszkaniu bo nie wiem co sie stanie...
 
reklama
Mnie dzis rodzina zdenerwowala, az glowa mnie rozbolala. Robimy remont w sypialni, spimy w salonie. Na razie zerwalismy tapety i zacekolowalismy wieksze dziury, maz robi wszystko ja zagladam i czasami pomagam chybs dluzej niz 30 min nie siedzialam w remontowanym pokoju. Nic nie smierdzi, pyłu troche ale mam maseczke i siedze przy otwartym balkonie :) na czas malowania bede spac u mamy. Ale wedlug WSZYSTKICH nie powinnam ryzykowac i byc w mieszkaniu bo nie wiem co sie stanie...

SMS od mojej mamy po powrocie do domu " mam wyrzuty sumienia mogłam ciebie mie słuchac tylko sobie spisać na kartke jak wy jecie i przepędzić cie z kuchni "
Hahahhahahahahahaha
Rozumiem cie
Ty budujesz centrum handlowe a ja gotuje dla garnizonu :D
 
Do góry