reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki styczniowe 2013

reklama
czasami nie się zdarza plamienie tuż przed okresem a czasami nie, tak samo czasami mam ból piersi a czasami nie. mój mąż ma fatalne wyniki badań. lekarka w klinice niepłodności 2 miesiące temu powiedziała że nie ma szans na inseminacje, tylko in- vitro. ale widziałam że mąż nie odżywiał się zdrowo o trzymał laptopa na kolanach wiec mam nadzieje ze zmiana nawyków i tabletki trochę poprawią sytuację.


Laptop na kolanach szkodzi tylko mężczyznom czy kobietom również?
 
mysle ze szkodzi bardziej faceta bo przegrzewa jajka... wkoncu sa na zewnatrz bo temperatura ciala jest troszke za wysoka dla plenikow. Ogolnie laptopow nie powinno sie trzymac na kolanach ale przeciez tak najwygodniej :-p
 
Hej dziewczyny!
Mam problem.... 32dc testować chciałam 37dc bo mam 31-35 dniowe, ale dopada mnie zapalenie pęchęrza :-( Cierpie na to cholerstwo przynajmniej 2 razy do roku i zawsze jak czułam, że coś nie halo to piłam dużo wody i brałam furagin i było ok. No a teraz czytam, że furaginu do 3 miesiąca brać nie wolno. Wypiłam dzisiaj już chyba ze 3 litry wody i narazie się uśpiło, ale za każdym razem jak mam iść do wc to dygam, że się zacznie:-(

Nie wiem iść zrobić jutro bete i wyjaśnić sprawę? Tak chyba by było najrozsądniej... Powinna już chyba coś wykazać?
 
Hej dziewczyny!
Mam problem.... 32dc testować chciałam 37dc bo mam 31-35 dniowe, ale dopada mnie zapalenie pęchęrza :-( Cierpie na to cholerstwo przynajmniej 2 razy do roku i zawsze jak czułam, że coś nie halo to piłam dużo wody i brałam furagin i było ok. No a teraz czytam, że furaginu do 3 miesiąca brać nie wolno. Wypiłam dzisiaj już chyba ze 3 litry wody i narazie się uśpiło, ale za każdym razem jak mam iść do wc to dygam, że się zacznie:-(

Nie wiem iść zrobić jutro bete i wyjaśnić sprawę? Tak chyba by było najrozsądniej... Powinna już chyba coś wykazać?
a żurawinka?
 
pam_x_pam ma rację z laptopem, chodzi o przegrzewanie jąder. to bardzo szkodzi tak samo jak obcisła bielizna która też powoduje że temperatura jest wyższa. Nie powinno się tez nosić komórek w przednich kieszeniach spodni ale to już i kobiety i mężczyźni. I unikać gorących kąpieli - mężczyźni i kobiety w ciąży.
 
reklama
Do góry