reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki styczniowe 2013

reklama
wasdea suwaczek wpisz w sygnature nie bedziesz musiala za kazdym razem wklejac (ustawienia-edytuj sygnature)

wspolczuje poronienia
 
No i ja się witam dziś z Wami:)
Ale tu miło i uprzejmie już mi lepiej i nie jestem tak bardzo wystrachana ze nic nie wiem, hehe
-kasiaczek- pytałaś dlaczego mam takie długie cykle, żeby było śmieszniej lekarze tez nie wiedza, począwszy od stycznia 2012 jest to co 32,36,51,24,23,25,54,52,31,54 i teraz czekam kiedy będzie bo jak wspomniałam wcześniej miałam 25.12.2012 .
Ciężko mi jest sobie samej wyliczyć dni płodne dlatego tez czekam aż dotrą do mnie testy owu i podziałam troszkę tylko mam pytanie czekać do pierwszego dnia @ czy tez nie, od razu robić, poradźcie bom zielona w tym temacie!!??

moje cykle w 2012 to 35, 64, 42, 46, 85, 45, 42 i ostatnia @ 26.12 ale ja po 7 latach wałęsania się po lekarzach usłyszałam diagnoze - zespół policystycznych jajników! tez nie mam jak liczyć owu - czesto to ja jej nie mam! a testy - nie zawsze sa wiarygodne!


Mitaka - ja uwielbiam rękodzieło :) z czego palmy robisz???

Witam nowe starczki i życzę powodzonka! :)
 
Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa i chciałam do was dołączyć:-) To mój pierwszy cykl starań o 2 dziecko. Okres powinnam dostać 15stycznia, ale jednak dalej cisza. Test dzień po terminie spodziewanej @ negatywny. Jutro znowu testuje. Pozdrawiam:-)
 
Wasdea Anamef Witajcie ,fajnie że dolaczylyscie :-)

Anamef masz synka czy córeczkę i w jakim wieku ?
 
cześć dziewczynki :) i ja się do Was przenoszę ze starczek grudniowych :) niestety w grudniu nam się nie udało ale nie załamuje się za bardzo bo to był dopiero 1 cykl starań. Teraz jest drugi i kurcze chyba nie wytrzymam do tej soboty bo wtedy powinnam dostać @, mam nadzieję, że jednak nie przyjdzie...
 
Wasdea, anamef, nula witajcie, zostańcie z nami :)

nula to trzymam &&&& żeby @ nie przyszła :-)

anamef ja kilka dni po terminie @ miałam bardzo bladą kreskę drugą na teście, mam nadzieję, że u Ciebie jutro się pojawi.

mitaka u mnie w pracy (pracuję w ośrodku dla osób niepełnosprawnych intelektualnie) przed Wielkanocą też się robi palmy, powiem szczerze, że nawet to lubię, mimo że wydawało mi się, że w kwestiach artystycznych mam antytalent ale jednak całkiem fajne palmy mi wychodzą :)
 
reklama
wasdea suwaczek wpisz w sygnature nie bedziesz musiala za kazdym razem wklejac (ustawienia-edytuj sygnature)

wspolczuje poronienia



dziękuję:)

ja dziś rano miałam małe różowe plamienie. @powinnam dostać za dwa dni więc pewnie znowu się zjawi.:(w poniedziałek spróbuję umówić się do lekarza,zależy mi na inseminacji na nfz i znalazłam szpital w Warszawie w którym to robią ale jakoś mam obawy ze nie pójdzie tak łatwo. :(
 
Do góry