reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki styczniowe 2013

reklama
Zobacz załącznik 548223
co tu dużo pisać, gigantyczne miasto, ludzie uśmiechnięci mix narodowości budowle wszelakie mega wielkie, monumentalne, wieża robi wrażenie, ale nie sadziłam ze aż takie... zaliczona na samej górze... widać bogactwo i biedę bezdomni a jest ich dużo, śpią na wystawach takich sklepów jak Gucci, czy Labutin... zwiedziliśmy 95% tego co chcieliśmy na resztę zabrakło czasu i sił, spanie po parę h, nocne zwiedzanie tez piekne, wieża co godzinę się mieni na złoto pięknie to wygląda, francuskie śniadania mega smaczne, bagietki ciepłe jadłam na sucho na polach elizejskich :) właściwie zero odpoczynku, non stop na nogach i powrót z kontuzją nogi moja i eMa... ale warto było muszę tam wrócić ale latem bądź jesienią wczesna...tanio nie jest :D, ale warto!
 
I elektroniczny tez pozytywny:-)
u mnie tez byly bladziochy przed @ :tak:GRATULACJE:-) Zzrob sobie bete bedziesz na 100% pewna:tak:

Koriander kochana siostro, ale news, prawie pod sufit skakałam :) Duzo odpoczynku życzę i oszczędzaj sie! Ale radość:-)
Paula przykro mi:(

a jest nasz obiezyswiat:laugh2: patrzac na twoj wykres nie zdziwie sie jak do nas zaraz dolaczysz:-psuper ze wyjazd tak sie udal:happy:
 
No i bylam u lekarza,jak mu powiedzialam ile testow walnelam to wiecej szczegolow nie potrzebowal :-D 1.05 spotkanie zpolozna ale mysle ze nie wytrzymam i wczesniej pojde do polskiego gina podgladnac te nasze malenstwo ;-) :happy:
 
reklama
Do góry