reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki styczniowe 2013

Szyszunia super pieseczek :-D one mi sie strasznie podobaja...zawsze takie zdziwione sa :-Dok... po sprawdzeniu porzadnym podwoozia stiwerdzamy ze nasz kotek to jednak dziewczynka :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
taaaaaak i patrzy na Ciebie z twierdzeniem: Ale jak to mam iść do siebie spać??!! :/
IMG_5131s.jpg
 

Ale u nas syp
ie juz by moglo przestac bo co godzne trzeba odsniezac :confused2:
edyta01 przesliczny synus
yes2.gif
dzieci to sie potrafia z zimy cieszyc :tak:
pam super kociak :tak: Fajna fryzura:tak:

tygryseczek witaj
biggrin.gif


szyszunia slodziasny mops :-) Ja mam dwa kolaki futrzaki - bardzo sie ciesze ze corka wychowuje sie ze zwierzetami

trzylitery a ten pies w avatarze twoj:confused: :-)
 
Szyszunia ja mam u rodzicow lavradora i tez zawsze wzrok powala...jak kazesz jej wyjsc to sie na ciebie spojrzy jakby koniec swiata mial byc..... kiedys sie na mnie obrazila bo zepchnelam ja z mojego lozka.... 3 dni nie reagowala na mnie a jak na nia spojrzalam to odwracala glowe :-D stwiwerdzilam ze pochwale sie bratem :-) Oskar lat 7 (w kwietniu 8 )DSC0000166.jpg
Jeszcze dodatkowo.... kot spi juz tak od godziny :-D20130119_162650[1].jpg
 
Ostatnia edycja:
Szyszunia urocza psinka - suczka czy piesek?

Koriander - tak, w avatarze to moje prywatne futro :) Jak już się chwalimy to ja też nie będę gorsza :)
 

Załączniki

  • z_barkulakowy_pychol_od.jpg
    z_barkulakowy_pychol_od.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 26
Hej Kochane stwierdziliśmy że zrobimy na przyszły tydzień;) dziś straszne bolą mnie piersi (mam je takie ciężkie)i zauważyłam dziś białawo żółty śluz :)
 
reklama
Do góry