reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki styczniowe 2013

przecież to nie rozstęp na środku pępka w doł;)bez jaj :);) ja juz sama nie wiem dziwne to że z krwi mi wyszło 0,100:)chyba że dlatgeo że byłam w trakcie krwawienia.
 
reklama
m-s a robilas badania hormonalne?
Kreska od pepka w dol robi sie ok 5-6 miesiąca ciazy ,więc to jest stanowczo za wcześnie,moze to problemy z hormonami?
 
Czy ktoras z was ma podstawowa temperature ciala ponizej 36.6? Ja jak jestem zdrowa to mam 35.2 w porywach 35.5... lekarz nic nie mowil ze to zle czy co.... w pochwie za to mam impreze bo od 36.6 do 37.8 potrafi dojsc ale ja mysle ze to przez antykoncepcje...

Trzymam kciukasy za was :tak:
 
Sama nie wiem co mam robić.Może ta kreska to mi sie wymiśliła(choć ja ją widze), wyczytałam na forum że tydzien od zapłodnienia mogą wystapić pierwsze objawy np.bolące, powiększające piersi....BUUUUUU
 
kreska od pepka moze sie robic i na samym poczatku ciazy... moja mama jak byla w ciazy z bratem miala kreske jeszcze przed zrobieniem testu. u mnie sie kreska pojawila w 3 miesiacu. M-s ja bym zrobila jeszcze jeden test. Ja przez pierwsze dwa miesiace mialam krwawienia w czasie @.
 
Witamy m-s :-)

Czy ktoś w ogóle będzie ze mną testował w styczniu czy wszystkie mają owulki? ;-)
Ja testuje 26 -go:-)

Kobietyyy :) Teraz ja zwracam się do Was z pytaniem. Dlaczego tuż po skoku (jeden dzień) tempka spadła?.. Miałam nie świrować, ale chyba nie potrafię. Nigdy wcześniej się tak raczej nie działo..
niestety nie pomoge ..zaczne mierzyc temp dopiero od przyszlego cyklu...
Ja biore 100 mg wit b6,1000 mg wit c,cynk,b- complex,10mg magnezu.I tak codziennie.Wit b6 trzeba brac z innymi wit z grupy b I z wit c Wtedy sie wszystko ladnie wchlania :tak:
dziekuje :tak: duzo tej wt C! Ja biore 140mg i myslalam ze to duzo...a dlaczego az taka dawka czy to w ramach staran "na dziewczynke"?


Witam nowe staraczki:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
To musiała bym zrobić rano no nie z porannego moczu??najlepiej? czy w umie jak mnie bolą piersi to w każdej porze?do nastepnej miesiączki mam 16 dni...wiec to za wcześnie na bolące piersi.
 
Do góry