reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Hej dziewczyny mogę się przyłączyć ? Jestem po drugim poronieniu jeszcze dochodzę do siebie bo to świeża sprawa. Wybieram się na badania hormonalne i tarczycowe za tydzień bo do wizyty u ginekologa chce mieć już wszystkie zrobione. Ostatnim razem po poronieniu udało się nam w 4 cyklu.
 
reklama
Coś ostatnio jest mała aktywność staraczek 8-)

@Migdalove Ty zaczęłaś staranka w listopadzie 2016 roku? Bo tak teraz patrzę na liste i u mnie teraz wychodzi 27cs - moglabys mi zaktualizować dane? :) następna @ 7.02 ...

A tak myśle ostatnio...
co u naszych ciężarnych m.in.
@Fanka Kadry i @ForgetMeeNot ? Odezwijcie się Kochane ❤️
Ciekawe co u @Baffi26
 
Coś ostatnio jest mała aktywność staraczek 8-)

@Migdalove Ty zaczęłaś staranka w listopadzie 2016 roku? Bo tak teraz patrzę na liste i u mnie teraz wychodzi 27cs - moglabys mi zaktualizować dane? :) następna @ 7.02 ...

A tak myśle ostatnio...
co u naszych ciężarnych m.in.
@Fanka Kadry i @ForgetMeeNot ? Odezwijcie się Kochane ❤️
Ciekawe co u @Baffi26
Ja jutro idę na kolejny monitoring, aczkolwiek w piątek nie było żadnego jajeczka dominującego. Jeśli jutro nic się nie pojawi to lekarz chce mi przepisać leki. Mam nadzieję, że w końcu zacznie się coś pozytywnego dziać w kierunku naszego Bobo. :)
 
Ja się mało udzielam, bo w pierwszych dniach cyklu nic się ciekawego nie dzieje :p @ właśnie się skończyła także teraz powoli zaczynamy. Testy owulacyjne na całe szczęście głęboko schowane, nie będą mnie tu stresować. Też postanowiłam trochę olać aplikację i skupić się na rzetelnym mierzeniu temperatury i śluzie i przede wszystkim nic a nic nie będę mówić mężowi kiedy płodne itd, żeby chłopa nie stresować. Chociaż on się sam domyśla kiedy płodne bo jestem wtedy miła i ciągle go podszczypuję, bo libido rośnie hahaha
 
Coś ostatnio jest mała aktywność staraczek 8-)

@Migdalove Ty zaczęłaś staranka w listopadzie 2016 roku? Bo tak teraz patrzę na liste i u mnie teraz wychodzi 27cs - moglabys mi zaktualizować dane? :) następna @ 7.02 ...

A tak myśle ostatnio...
co u naszych ciężarnych m.in.
@Fanka Kadry i @ForgetMeeNot ? Odezwijcie się Kochane [emoji3590]
Ciekawe co u @Baffi26
Hej Irenka co prawda mnie nie wymieniłaś, ale wiem ze nam kibicowalas. U nas dobrze. Malutka rośnie, wizyte mam w kolejny wtorek za tydzień więc dowiem się ile już "jej jest". Ale do tej pory wsyzstko wyglada w porządku. U mnie juz poczatek 27tc brzuszek już zaczyna przeszkadzać bo to 3 dziecko więc mały nie jest [emoji39]
Trzymam ciągle kciuki za twoje maleństwo. Kiedyś do was przyjdzie [emoji173]
 
Coś ostatnio jest mała aktywność staraczek 8-)

@Migdalove Ty zaczęłaś staranka w listopadzie 2016 roku? Bo tak teraz patrzę na liste i u mnie teraz wychodzi 27cs - moglabys mi zaktualizować dane? :) następna @ 7.02 ...

A tak myśle ostatnio...
co u naszych ciężarnych m.in.
@Fanka Kadry i @ForgetMeeNot ? Odezwijcie się Kochane ❤️
Ciekawe co u @Baffi26
Dzięki,ze pytasz :)
Ja już nie jestem ciężarna, urodziłam 2 miesiace prZed terminem w 31tc.
Na szczęście dzidziuś bardzo szybko doszedł do siebie i jest zdrowy.
Pozdrawiam
 
reklama
Hej dziewczyny u mnie dzis @ chcialam Was zapytac w ktorym dc najlepiej zbadac piziom prolaktyny po odstawieniu tabletek moj cykl trwa 35/36 i z tego co czytam moze sie okazać bezowulacyjny gdyz jest za dlugi . To moj 4 miesiac starań wiec na razie sie niczym nie stresuje ale zawsze siedzi mi to z tylu glowy ze cos moze byc nie tak. Pięknego dnia Wam życzę .
 
Do góry