reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Ja byłam na staraczkach 2019 ale przeniosłam się tu i tylko obserwuje, dziś robię test albo jutro z rana bo dziś dzień @ ale pewnie jak zawsze nic z tego. Jestem załamana bo już naprawdę tracę wiare że się uda..zobaczymy co z tego wyjdzie. Objawy jak na @ ból brzucha i bardzo twarde piersi tylko w weekend miałam gorączkę i grypę która trwała dwa dni? Dziwne... [emoji52] Powodzenia dziewczynki [emoji176]
 
reklama
Hej dziewczyny u mnie dzis @ chcialam Was zapytac w ktorym dc najlepiej zbadac piziom prolaktyny po odstawieniu tabletek moj cykl trwa 35/36 i z tego co czytam moze sie okazać bezowulacyjny gdyz jest za dlugi . To moj 4 miesiac starań wiec na razie sie niczym nie stresuje ale zawsze siedzi mi to z tylu glowy ze cos moze byc nie tak. Pięknego dnia Wam życzę .
A byłaś u lekarza po odstawieniu tabletek? Ja do swojego gina na przegląd poszłam w 3cs, wtedy pojawiło się podejrzenie cyklow bezowulacyjnych. W 3c owu jednak przyszła, ale dopiero w około 30 dniu, potem pojawiła się podwyższona beta, ale mimo wszystko cykl zakończył się okresem, prawdopodobnie ciaza biochemiczna, bo za późno zaczęłam brać dupka. W tym cyklu, czyli 4, jestem pod stałą kontrola lekarza. W 13dc brak pęcherzyka dominującego, prawdopodobnie znowu owu mogłaby przyjść Bóg wie kiedy więc lekarz nie chce czekac i gdybac. Dziś idę na kolejny monitoring, jeśli nic się nie pojawi ku samoistnej owu gib chce mi wdrożyć leki, aby zapobiec ewentualnej powtórce z poprzedniego cyklu. Może warto żebyś się też przebadala? Być może u Ciebie będzie wszystko ok i za to trzymam kciuki, ale jak widać na moim przykładzie czasem organizm płata figle.
 
A byłaś u lekarza po odstawieniu tabletek? Ja do swojego gina na przegląd poszłam w 3cs, wtedy pojawiło się podejrzenie cyklow bezowulacyjnych. W 3c owu jednak przyszła, ale dopiero w około 30 dniu, potem pojawiła się podwyższona beta, ale mimo wszystko cykl zakończył się okresem, prawdopodobnie ciaza biochemiczna, bo za późno zaczęłam brać dupka. W tym cyklu, czyli 4, jestem pod stałą kontrola lekarza. W 13dc brak pęcherzyka dominującego, prawdopodobnie znowu owu mogłaby przyjść Bóg wie kiedy więc lekarz nie chce czekac i gdybac. Dziś idę na kolejny monitoring, jeśli nic się nie pojawi ku samoistnej owu gib chce mi wdrożyć leki, aby zapobiec ewentualnej powtórce z poprzedniego cyklu. Może warto żebyś się też przebadala? Być może u Ciebie będzie wszystko ok i za to trzymam kciuki, ale jak widać na moim przykładzie czasem organizm płata figle.
Do lekarza chodze w miare regularnie i pi odstawieniu tabletek bylam i wedlug usg wszytko ok . Staramy sie o drugiego dzidziusia przed puerwszym tez beakam tabletki i bylo wszystko ok więc mam badzueje ze twraz tez tak bedzie ☺
 
Do lekarza chodze w miare regularnie i pi odstawieniu tabletek bylam i wedlug usg wszytko ok . Staramy sie o drugiego dzidziusia przed puerwszym tez beakam tabletki i bylo wszystko ok więc mam badzueje ze twraz tez tak bedzie ☺
My się staramy o pierwsze. To trzymam kciuki żebyście,,trafili,, w odpowiedni moment ☺️
 
Cześć dziewczyny. Ja już jestem po owulacji. W tym cyklu było raptem 3 razy z moim M więc coś czuję że nic z tego. Trochę podłamana jestem no ale trudno może w następnym cyklu uda mi się z moim więcej razy.

# Migdalowe zmień mi w tabelce że następna @ 9 . 02 dzięki :)
 
Ja też miałam poprzednie cykle po pierwszym poronieniu nieregularne. Narazie jestem po badaniach czekam na wyniki wizyta u gina w przyszłym tygodniu. Podejrzewam u siebie problemy z krzepnięciem krwi i coś z tarczyca bo w obu ciążach strasznie puchlam :(
 
reklama
My narazie będziemy mieć przerwę w staraniach bo mąż w delegację jedzie 1 marca do 15 czerwca. Może dobrze w tym czasie poronieniu badania trochę się ogarnę. A mąż zjedzie w kwietniu na święta to wtedy pójdziemy na badania genetyczne. Ogólnie starania są przyjemna częścią tej walki tylko ta @ wtedy kiedy powinno jej nie być jest trochę dołująca. Ale i to przetrwamy wolę poczekać trochę dłużej a mieć swoje upragnione maleństwo
 
Do góry