reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Przecież nie musisz nic czuć. Zrób sobie rano betę i powtórz ja za 48 h to że plsmusz to nic ja w tej ciąży miałam okres co prawda 3 dni a nie 5 jak zwykle ale był a to było już po pozytywnym teście... Myślałam że znowu cykl stracony a tu niespodzianka za kilka dni test pozytywny. Wszystko było ok do 6 TC niestety ale jednak do zapłodnienia doszli bo pęcherzyki były nawet dwa.
 
Z tego co pamiętam to zaczęło się od takiego śluzu z krwią a potem sama krew. Jedyne co możesz to zrobić betę i uzbroić się w cierpliwość
 
Ja już zamówiłam testy owu bo przeczucia mam słabe, poklocilam się jeszcze z partnerem bo powiedział żebym zaczekala z testem bo nie raz już @ się spóźniala i że on myśli że dostane jej bo jest jak zawsze.. Wkurzylam się strasznie :( Pojadę dziś po test niezależnie od tego bo chce już mieć z głowy ten kolejny negat... Robienie ich to już chyba tradycja, jestem jeszcze młoda ale coraz poważniej myślę o adopcji w przyszłości.. Kurcze jak to jest ze te które chcą maja takiego pecha.


9 stycznia minął rok od poronienia.
 
Dziewczyny, wróciłam od lekarza. 17dc i w żadnym jajniku zero objawów owulacji. Dostałam dupka na wywołanie @, żeby znowu nie czekać 40 dni. W nowym cyklu zaczynam przygodę z clo. Która z Was go stosowała? Po jakim czasie zażywania clostilbegytu udało Wam się zajść w ciążę? Mam też trochę za cienkie endometrium, 7 coś tam, ale lekarz mówił, że to też wynik zaburzeń hormonalnych. Pewnie dlatego w poprzednim cyklu była ta ciaza biochemiczna...
 
Dziewczyny, wróciłam od lekarza. 17dc i w żadnym jajniku zero objawów owulacji. Dostałam dupka na wywołanie @, żeby znowu nie czekać 40 dni. W nowym cyklu zaczynam przygodę z clo. Która z Was go stosowała? Po jakim czasie zażywania clostilbegytu udało Wam się zajść w ciążę? Mam też trochę za cienkie endometrium, 7 coś tam, ale lekarz mówił, że to też wynik zaburzeń hormonalnych. Pewnie dlatego w poprzednim cyklu była ta ciaza biochemiczna...
Mi się udało po clo. W pierwszym cyklu niestety ciąża biochemiczna, ale w drugim zaskoczyło bo brałam dodatkowo duphaston po owulacji i jestem w 21 tygodniu. Powodzenia [emoji4]
 
reklama
Do góry