reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Dokładnie kochana, przyrost jest najważniejszy, a nie pojedyńcza beta. Ja też miałam niziutka pierwszą bete, bo miałam pozno owu i pozno zagniezdzenie ;) a dzisiaj mam termin porodu i czekam jak ba szpilkach. Ty za niecałe 9 msc też bedziesz czekała, wszystko bedzie dobrze :*
Mam taką nadzieję, jutro wieczorem okaże się jaki będzie przyrost modlę się żeby było wszystko w porządku, liczę, że u mnie też było późno zagnieżdżenie i stąd niską beta, zaś z drugiej strony niektórym nie wychodzą nawet testy w dniu spodziewanej miesiączki a rodzą zdrowe dzieci, muszę przestań się zamartwiać prawda jest taka, że już i tak nic nie zmienię, jutro 7:30 idę na betę i będę miała jasność :) w piątek wizyta u gina
 
Dokładnie kochana, przyrost jest najważniejszy, a nie pojedyńcza beta. Ja też miałam niziutka pierwszą bete, bo miałam pozno owu i pozno zagniezdzenie ;) a dzisiaj mam termin porodu i czekam jak ba szpilkach. Ty za niecałe 9 msc też bedziesz czekała, wszystko bedzie dobrze :*
Daga to już???:szok:
 
Mam taką nadzieję, jutro wieczorem okaże się jaki będzie przyrost modlę się żeby było wszystko w porządku, liczę, że u mnie też było późno zagnieżdżenie i stąd niską beta, zaś z drugiej strony niektórym nie wychodzą nawet testy w dniu spodziewanej miesiączki a rodzą zdrowe dzieci, muszę przestań się zamartwiać prawda jest taka, że już i tak nic nie zmienię, jutro 7:30 idę na betę i będę miała jasność :) w piątek wizyta u gina
No właśnie mi test wyszedł 9dpo, choć "wyszedł" to za duzo powiedziane...tam był taki cien, ze tylko ja go widziałam :D i tak przez kolejne dni. Dopiero jakoś tydzien po dniu spodziewanej miesiaczki mialam wyrazne krechy. Paulinka bedzie dobrze, zobaczysz. Tylko nastaw sie pozytywnie! Bedzie przyrost i to najwazniejsze :*
Daga to już???:szok:
To już :O ale młoda dalej grzecznie siedzi w brzuszku ;) ahhh byle do poniedziałku.
 
Nawet nie wiem kiedy to minęło, choć ostatni miesiąc ciągnie się nieubłaganie. Mała jest chyba uparta po starszej siostrze i też nie bardzo jej się spieszy na świat :D do poniedziałku ma czas, a jak nie to wywoływanie nas czeka ;) dziękuję :*
Ale zlecialooo❤️ zycze Ci Kochana szczęśliwego rozwiązana ❤️
 
reklama
Dostalam z córką skierowanie do szpitala. Niedlugo jedziemy. Trzymajcie kciuki bo to szpital poza naszym miastem nigdy tam nid bylam. Nikogo nie znamy ale sam ordynator nas kierowal.
 
Do góry