reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Ja raz lepiej, raz gorzej, ale generalnie ok. Wczoraj miałam wizytę i trochę jestem zestresowana bo malutka ma poszerzony róg tylny komory bocznej w główce. W chwili obecnej wynosi 9,28 mm przy normie do 9,9. Do kontroli za 2,5 tygodnia czy się powiększa.

O jej, znowu coś, co Cię będzie stresowalo... Nie dziwię się wcale, ale trzeba być dobrej myśli. Torbielki się wchlonely to i z tym będzie dobrze. Czasami myślę, że wielu lekarzy na kiepskim sprzęcie to pewnie nawet takich rzeczy nie zauważa. A nasz doktorek dokładny i ma super sprzęt i wszystko zauważy. No i ze stresuje przy okazji;) będzie dobrze:tak: już z całych sił zaciskam za to kciuki✊✊✊
 
@Malaga00 śliczna córcia <3
Mogę cię zapytać o to, czy pamiętasz w którym dc kochaliście się i się udało? W sensie przed owu, czy po owu, czy jak? Bo bardzo zainteresowała mnie metoda BDM i jestem ciekawa jak to się ma u dziewczyn, które zaszły w ciążę z córeczkami.

Dziewczyny pamiętacie?
@ForgetMeeNot pamiętasz może?
Ja 3 dni przed owu (potwierdzone monitoringiem)- dziewczynka. Ale uwierz nie ma reguły, nie raz ten temat poruszałysmy na grudniowkach i nie wszystkim.dziewcZynom sie sprawdzało ;)
 
Tu nawet nie ma podstawy do pozamacicznej, to że nic nie widać jeszcze bo za szybko nie znaczy, że jest pozamaciczna. Jak dla mnie ja bym zmieniła lekarza bo dam sobie rękę uciąć, że tak całą ciążę będzie Cię straszyć a tu coś a to tam.
To taka sama sytuacja jak była u mnie. Tez mnie nastraszyla moja gin pozamaciczna - a jeszcze była chwila czasu i pęcherzyk się pojawił
 
Dzieki dziewczyny, powiem wam ze rzadko rozmawiam o takich rzeczach z ludzmi, czesto ciezko o zrozumienie. Ale uwazam zr mimo wszystko o takich rzeczach powinno sie mowic glosno zeby innych uswiadamiac.

Aghata nikt nie wie co jest przyczyna autyzmu choc ludzie roznie spekuluja. Ale nie ma zadnych dowodow na to co go powoduje. Trafilo znow na nas :( juz nie raz mowilam ze sciagamy wszelkie nieszczescia z otoczenia.

Maliina bardzo mozliwe ze juz czujesz ruchy. Z drugim synem czulam na 100% od 15 tyg.

Fleur dzieki kochana. Dzis mam 12+0 i jestem w troche kiepskim stanie emocjonalnym. W kwietniu dokladnie w 12 tyg mialam usg i wszystko wygladalo tak pieknie do czasu kiedy kilka dni pozniej zawalil mi sie swiat wynikami z pappa a potem chwile pozniej zatrzymaniem akcji serca. Snia mi sie koszmary, przechodze to ciezej niz myslalam i boje sie, okropnie sie boje.
 
Jestem już po wizycie [emoji16]
Maja została Majką [emoji7] Wszystko jest w porządku [emoji7] Ma 107 gram już. Zaczęłam 16 tydzień, skończone jest 15. Ogólnie wszystko jest dobrze, nie ma zagrożenia ciąży, łożysko się nie odkleja, w środku w szyjce też w porządku. I wiem skąd plamienia, bo łożysko jest jeszcze niżej i to powodowało u mnie plamienie ale się zacznie podnosić, bo jest wcześnie, wczesna ciąża i ta macica też mniejsza.

A tu moja mała wstydnisia [emoji23] nie chciała się pokazać Zobacz załącznik 911010
Ciesze się Kochana, ze wszystko dobrze❤️❤️❤️
 
reklama
Dzieki dziewczyny, powiem wam ze rzadko rozmawiam o takich rzeczach z ludzmi, czesto ciezko o zrozumienie. Ale uwazam zr mimo wszystko o takich rzeczach powinno sie mowic glosno zeby innych uswiadamiac.

Aghata nikt nie wie co jest przyczyna autyzmu choc ludzie roznie spekuluja. Ale nie ma zadnych dowodow na to co go powoduje. Trafilo znow na nas :( juz nie raz mowilam ze sciagamy wszelkie nieszczescia z otoczenia.

Maliina bardzo mozliwe ze juz czujesz ruchy. Z drugim synem czulam na 100% od 15 tyg.

Fleur dzieki kochana. Dzis mam 12+0 i jestem w troche kiepskim stanie emocjonalnym. W kwietniu dokladnie w 12 tyg mialam usg i wszystko wygladalo tak pieknie do czasu kiedy kilka dni pozniej zawalil mi sie swiat wynikami z pappa a potem chwile pozniej zatrzymaniem akcji serca. Snia mi sie koszmary, przechodze to ciezej niz myslalam i boje sie, okropnie sie boje.
Dokładnie, ludzie często są niedoinformowani, myślą sobie co za niewychowany bachor bo dziecko krzyczy w miejscu publicznym a przecież to dziecko może być chore. Polecam fajny serial o tematyce właśnie autyzmu "Atypowy". Pochłonęłam ten serial w dwa wieczory. :)
 
Do góry