reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
@Magda 2791 a z tym bromkiem to nie wiem, bo nie brałam, ale z tego co kojarzę to dziewczynom raczej pomagał i raczej właśnie szybko z nim zachodziły. Więc może jeszcze potrzebuje twój organizm czasu.
 
reklama
No niestety to nie mój cykl . ... Dziś zaczynam 12cs.... Trochę smutno ale mniej bo nie nastawialam się tak bardzo bo to był raczej cykl bezowulacyjny no i słabe wyniki męża..... Już teraz po takim czasie na spokojniej do tego podchodzę, uda się to super nie to trudno może innym razem.... Mam nadzieję że ginka zleci mi monitoring albo coś..... I może niedługo poprawią się wyniki męża po witaminkach..... Czy to możliwe że przez Bromka zrobiły się cykle bezowulacyjne? Odkąd go biorę nie widać skoku temperatury czyli drugi raz właśnie, choć w tamtym cyklu był tylko późno no i @ była później....
Szkoda:(
I koniecznie umow sie na monitoring by sprawdzic czy owu jest.
 
@Kasienka3b Ile od zastrzyku ? 11-12dni? Ja bym nie wytrzymala dluzej chyba :p masz 3 dni do @. Ach nie moge sie doczekac tych II kresek Twoich a mam przeczucie ze beda:)

@Magda 2791 bardzo mi przykro:( miejmy nadzieję że 12 będzie szczęśliwy.

Ja sie dzis wyspalam ponad wszystkie czasy:)
 
Ile od zastrzyku ? 11-12dni? Ja bym nie wytrzymala dluzej chyba :p masz 3 dni do @. Ach nie moge sie doczekac tych II kresek Twoich a mam przeczucie ze beda:)

@Magda 2791 bardzo mi przykro:( miejmy nadzieję że 12 będzie szczęśliwy.
11 dzien po zastrzyku. Nosi mnie by juz wiedziec co i jak ale boje sie ze ujrze sfaszowany wynik. Ogolnie teraz mam stresa ze znowu sie nie udalo.
 
Ile czasu po zastrzyku wynik moze byc falszywie dodatni?
Domyslam sie co czujesz.. Burza mysli i emocji ale czuję ze to bedzie szczęśliwy cykl. Życzę Ci tego:)
Dziekuje bardzo:)
W ulotce pisze ze do 10 dni po zastrzyku moze byc falszywie dodatni test. Jak nie wytrzymam to chyba jutro zrobie test choc wolala bym sie trzymac tego pon.
 
@Magda 2791 a z tym bromkiem to nie wiem, bo nie brałam, ale z tego co kojarzę to dziewczynom raczej pomagał i raczej właśnie szybko z nim zachodziły. Więc może jeszcze potrzebuje twój organizm czasu.

Ja byłam na bromergonie i cykl z 32 zrobił mi się 28 z owulacja idealnie w 14dc, ale brałam tez euthyrox i Jodid wiec nie wiem, który tak naprawdę zadziałała. W tym wlasnie zaszłam. Wcześniejszy cykl był monitorowany i pęcherzyk byl przerośnięty. W tym udanym z kolei owu czułam jak nigdy. Aż mnie skręcało z bólu jednego dnia, ale miałam wrażenie, ze boli mnie biodro a to taki silny ból owulacyjny był.
 
reklama
Do góry