reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Fajnie sie patrzy i czyta jak ktos sie cieszy z ciazy! Mam nadzieje ze kiedys tez tak bede miala
[emoji8] Ja się bardzo cieszę, nawet nie umiem opisać tego uczucia które teraz czuję do Majki. Na usg się wzruszyłam jak zobaczyłam ją w 3D/4D. Już ją kocham [emoji17]
Pewnie, że będziesz tak miała. Każda kobieta zasługuje na taki dar jakim jest ciąża i dzidzia. Życzę Ci tego z całego serca [emoji8]
 
reklama
Dziękuję rybko [emoji7][emoji8] Też się cieszę, że jest dobrze [emoji17] I że wyjaśniło się z tymi plamieniami. U mnie z nosem? Katar w sensie? Wiesz co mam uczucie zapchanego nosa ale już jest lepiej [emoji8] Tylko mam strasznie przekrwiony i zostawiam ślady na chusteczkach

To dobrze, że lepiej. Zapchany nos to masakra. No i dobrze, że wiesz, że te plamienia nie miały jakiejś poważnej przyczyny. Teraz już będzie tylko cieszenie się tym pięknym stanem:tak:
A pizza pierwsza klasa
 
Dzien dobry [emoji4]
Wstalam o 5 ale o 7 do 8 jeszcze pospalam[emoji14]
Lece do lodówki musze szybko cos zjesc bo zoladek juz boli[emoji57] nie wiem jak ja w poniedzialek przezyje jak wstane o 5 i nic nie bede mogla zjesc bo dopiero od 8 labo [emoji24]
A jakie badania robisz na czczo? Ja przez całą ciążę mam pobierany krew do morfologii i mocz do badań w ciągu dni, co za tym idzie nie na czczo.
 
To dobrze, że lepiej. Zapchany nos to masakra. No i dobrze, że wiesz, że te plamienia nie miały jakiejś poważnej przyczyny. Teraz już będzie tylko cieszenie się tym pięknym stanem:tak:
A pizza pierwsza klasa
No powoli lepiej, teraz w ruch poszły same witaminy, owoce, witamina C, miód i powoli lepiej [emoji8] dokładnie, w końcu się dowiedziałam bo 3 lekarzy nie umiało mi powiedzieć w szpitalu o_O
 
U mnie dziś 27dc, w nocy obudził mnie dość silny ból podbrzusza myślałam że to @ ale nie rano brzuch też bolał ale potem przestał i do teraz nie bolał, nie dawno skończyłam sprzątać cały dom i teraz tak lekko czuję brzuch.... @ powinna być jutro lub w niedzielę ale ten cykl chyba bez owu więc nie wiem kiedy dokładnie może być @ i na nic się nie nastawiam.... Temperatura nadal na tym wyższym poziomie od kilku dni..... Chyba niedługo 12 cs czas start a we wtorek wizyta u endo gina a w środę pasowanie na przedszkolaka mojej grupy :-)
 
Nawet nie wiecie dziewczyny jak bym tego chciała. Nic mnie nie boli, nic nie czuje... Ani na okres ani na ciążę... Nie czuje żeby okres był za rogiem.... Jak @ nie przyjdzie do poniedziałku to testuje z wami @Kasienka3b i @luckyme90 :) ;)
Z jednej strony serce mówi mi, że może, może .... ale mój razsadek podpowiada mi, że nic z tego... We wtorek mam wizytę u ginekologa.... Miał to być 8 dzień już 11 cyklu i mialam zacząć brać sobie tabletki na stymulację j być już wtedy przed owu.... A tu nadal 10 cykl.... Ehmmm... ;)
Dotrwasz do pon i wierze ze nie zaczniesz 11 cyklu staran.
Ale tu po weekendzie bedzie emoci aby tylko pozytywnych.
 
Jestem już po wizycie [emoji16]
Maja została Majką [emoji7] Wszystko jest w porządku [emoji7] Ma 107 gram już. Zaczęłam 16 tydzień, skończone jest 15. Ogólnie wszystko jest dobrze, nie ma zagrożenia ciąży, łożysko się nie odkleja, w środku w szyjce też w porządku. I wiem skąd plamienia, bo łożysko jest jeszcze niżej i to powodowało u mnie plamienie ale się zacznie podnosić, bo jest wcześnie, wczesna ciąża i ta macica też mniejsza.

A tu moja mała wstydnisia [emoji23] nie chciała się pokazać Zobacz załącznik 911010

Super wieści!

U mnie dziś 27dc, w nocy obudził mnie dość silny ból podbrzusza myślałam że to @ ale nie rano brzuch też bolał ale potem przestał i do teraz nie bolał, nie dawno skończyłam sprzątać cały dom i teraz tak lekko czuję brzuch.... @ powinna być jutro lub w niedzielę ale ten cykl chyba bez owu więc nie wiem kiedy dokładnie może być @ i na nic się nie nastawiam.... Temperatura nadal na tym wyższym poziomie od kilku dni..... Chyba niedługo 12 cs czas start a we wtorek wizyta u endo gina a w środę pasowanie na przedszkolaka mojej grupy :-)

Trzymam kciuki, żeby nie było małpy!
 
@Malaga00 śliczna córcia <3
Mogę cię zapytać o to, czy pamiętasz w którym dc kochaliście się i się udało? W sensie przed owu, czy po owu, czy jak? Bo bardzo zainteresowała mnie metoda BDM i jestem ciekawa jak to się ma u dziewczyn, które zaszły w ciążę z córeczkami.

Dziewczyny pamiętacie?
@ForgetMeeNot pamiętasz może?

Pamietam [emoji846][emoji846]
Nawet w dzień przed owu. W dni płodne codziennie praktycznie, wiec to chyba nie ma reguły [emoji846] Pamietam, ze ostatnie [emoji173]️ były w owu kub chwile przed bo bolało mnie normalnie w trakcie jak nigdy. Jajniki najbardziej mnie bolały.

Kari, nie wiem po prostu co napisać...jesteś mega silna kobietą
 
reklama
Dziewczyny ale mi sie podnioslo cisnienie. Zadzwonili do mnie z nc+ z przedstawieniem przedluzenia oferty i byl tak nie mily przedstawiciel ze w koncu nie wytrzymalam i sie rozlaczylam.
 
Do góry