reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
A ogólnie podczas staran i w pierwszym trymestrze brałam prenatal uno :) on zawiera też kwas foliowy już :)
Właśnie zastanawiam się nad Prenatalem bo mój gin każe brać tylko kwas foliowy, a ja czułabym się pewniej biorąc jakiś kompleks witamin, do tej pory biorę tylko kwas foliowy, ale właśnie myślę nad zmianą [emoji4]
 
reklama
Obumarcie ciąży to również poronienie tyle tylko, że nazywane poronieniem zatrzymanym, mamy 3 typy poronień poronienie zatrzymane gdzie dowiadujemy się najczęściej na USG, że ciąża się nie rozwija, poronienie samoistne gdzie zaczynamy ronić (plamienia, krwawienia) i organizm sam się oczyszcza oraz poronienie niezupełne czyli zaczyna się samo, ale i tak jest potrzebny zabieg łyżeczkowania bo coś tam jeszcze pozostało...
Dokładnie :)
 
No właśnie, gdzieś czytałam ze chyba z 3 mce. Ale jak np. szybciej zajdę to co wtedy??
A ile lekarza kazał ci odczekać od zabiegu ? Szczerze są dziewczyny, które zaszły po miesiącu i jednym się udało drugie ponownie poroniły, ja w tej sytuacji posłuchała bym lekarza i odczekała dla komfortu psychicznego bo po roku może się stać dokładnie to samo więc to już twoje indywidualne podejście
 
Myślałam, ze to co innego :/ w takim razie u mnie te 1, ciekawe czemu tak się dzieje ;(
Po prostu zdarza się, czasami są problemy hormonalne, mutacje, trombofilie przyczyn jest mnóstwo, ale z tego co pamiętam ty miałaś jakiś problem z progesteronem warto zrobić badania bo może problem okazać się błachostką
 
A mozecie doradzić które lepsze prenatal uno czy ten femibion?
Ja po przeanalizowaniu składu kupiłabym Prenatal i zamierzam go kupić jak skończy mi się zwykły kwas foliowy [emoji4] w porządku też jest Pregna Start tylko ciężko dostępna w aptekach stacjonarnych ;) MamaDHA Premium też ma fajny skład tylko cena wyższa
 
reklama
@IrenaX ja też bym Ci radziła zrobić podstawowe badania i poczekać na zielone światło od lekarza, tak dla komfortu psychicznego,że zrobiłaś wszystko,żeby zmniejszyć prawdopodobieństwo powtórki. My zielone światło dostaliśmy po drugiej @ od zabiegu, a zaszłam w 5 cs, więc wydaje mi się,że organizm będzie wiedział,kiedy jest gotowy :)
 
Do góry