reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Już myślałam, że dziś przyjdzie @ ale nadal cisza. Ale mam taki ból w środku [emoji20] takie kłucie na spojeniu łonowym [emoji20]
U mnie też @ powinna najpóźniej dziś być a nawet plamienia nie ma, temperatura nie spada i się martwić zaczynam, bo u mnie to na pewno nie ciąża. Tobie życzę oczywiście, żeby przyczyną braku @ był upragniony dzidziuś.
 
U mnie też @ powinna najpóźniej dziś być a nawet plamienia nie ma, temperatura nie spada i się martwić zaczynam, bo u mnie to na pewno nie ciąża. Tobie życzę oczywiście, żeby przyczyną braku @ był upragniony dzidziuś.

A Wy się nie staraliście? Dlaczego uważasz, że u Was na bank to nie ciąża?
 
U mnie wg Apki pokazuje że starania były w dzien owu, ale wg temp były dwa dni później [emoji6] więc kto wie co tam zmajstrowaliśmy. Teraz dzien spóźnienia z @ i ból na dole, nawet pod podbrzuszem, ciężkie piersi.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry