reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
@Migdalove bardzo mi przykro, że to nie ciąża [emoji853]

@Maliia i jak, jest miesiączka czy nie?

@Fleur86 współczuję twojemu facetowi w trafic do takiego miejsca na badanie nasienia [emoji50] a chociaż wyszło od sensownego ż tego badania, czy jeszcze nie macie wyników?

@Zmijka ja czasami chce działać jakiś cykl bez wyliczeń, ale mi to normalnie siedzi w głowie. Wystarczy że pamiętam pierwszy dzień miesiączki i wszytko od razu mam przed oczami, kiedy mniej więcej owu i kolejną miesiączka [emoji23]
A dlaczego bez stymulacji nic nie może być u Ciebie?

U mnie dziś 6 dzień krwawienia, ale to już takie resztki krwi bo sama wkładka wystarcza, a i ze skrzepow, tkanek już nic się nie pojawia. Ile dni mialyscie krwawienie po samoistnym poronienie bez tabletek i zabiegów? O ile są tu takie dziewczyny [emoji4] bo ja nic nie pamiętam z poprzedniego razu. Tylko patrząc w kalendarz wiem, że po ok 9 dniach był stosunek płciowy. I to musiało być już po wizycie u lekarza, bo chyba wtedy byłam po tygodniu. Teraz idę w poniedziałek. Oby wszystko było już czyste i w porządku.
Narazie nie ma nic! %)
 
reklama
To i ja się przywitam :) nie mam pojęcia który dc, bo z uporem maniaka nie odpalam aplikacji, a rachubę zgubiłam. 2,3 i 4 dni temu miałam mega glutowaty śluz, jak taka ciągnąca się galaretka - na papierze podczas wizyty w wc. Wczoraj już tylko śliski i wczoraj były [emoji173]. Ale moim skromnym zdaniem to po pierwsze w ogóle nie ma szans na owu bo się niczym nie stymuluję, a po drugie i tak mi się wydaje że jest duuużo za wcześnie na ewentualną owu bo jakoś 3 lipca skończyła mi się @
Ja za miesiąc kończę ciąże ze wcześniejszej owulacji :* z 11dc. Więc nigdy nie mów nigdy :)
 
Biegam ciagle do toalety w pracy i patrzę czy sie cos pojawia czy nie. Na szczescie narazie czysto. Jesli to zagniezdzanie bylo to po ilu hcg powinno sie wytworzyć ?
 
A u mnie spadek do 36,66 i ciąży chyba z tego nie będzie [emoji24] oceńcie fachowym okiem proszę.

Zobacz załącznik 876533
Spokojnie, zdaje się jest tak, że temperatura w drugiej fazie nie powinna spaść poniżej temperatur maksymalnych 1 fazy cyklu. Jej wysokość w fazie lutealnej jest indywidualna. Poza tym ma jeszcze szansę wzrosnąć.

@Maliina pięknie :). Czuję, że to Twój cykl!
 
Ja za miesiąc kończę ciąże ze wcześniejszej owulacji :* z 11dc. Więc nigdy nie mów nigdy :)
Ja tez zaszlam w ciążę w cyklu w ktorym owulacja wystapila wyjatkowo szybko.u ciebie juz tylko miesiac.wow ale zlecialo.ja wczoraj bylam na usg polowkowym .córcia zdrowiutka i duza juz bo 376 g i ma 17cm.najbardziej rozbroiłł mnie jej nosek i malutkie stopki na usg.dziewczyny trzymam kciuki za was.aby kazdej sie udalo szybko ujrzeć 2 kreseczki.na foto moja Marika Gaja ☺moje trzecie szczescie.
20180711_174217-1.jpg
 

Załączniki

  • 20180711_174217-1.jpg
    20180711_174217-1.jpg
    607,1 KB · Wyświetleń: 371
Ja tez zaszlam w ciążę w cyklu w ktorym owulacja wystapila wyjatkowo szybko.u ciebie juz tylko miesiac.wow ale zlecialo.ja wczoraj bylam na usg polowkowym .córcia zdrowiutka i duza juz bo 376 g i ma 17cm.najbardziej rozbroiłł mnie jej nosek i malutkie stopki na usg.dziewczyny trzymam kciuki za was.aby kazdej sie udalo szybko ujrzeć 2 kreseczki.na foto moja Marika Gaja [emoji5]moje trzecie szczescie.Zobacz załącznik 876558
Cudna [emoji7]nasza była mniejsza na pokowkowym :) 270g. A na prenatalnym trzeciego trymestru w 29tc 1321g :)
received_689934958004103.jpeg
 

Załączniki

  • received_689934958004103.jpeg
    received_689934958004103.jpeg
    34,6 KB · Wyświetleń: 336
reklama
Do góry