reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Badania polowkowe kiedy to było [emoji14]. U mnie synek miał 299g. W 25tc ważył 647. Teraz czekam na wizytę za tydzień w piątek. Trzecie badania prenatalne będę miała w pierwszym tygodniu sierpnia. Mnie zawsze waga małego stresuje czy będzie dobra .
 
reklama
Ja tez zaszlam w ciążę w cyklu w ktorym owulacja wystapila wyjatkowo szybko.u ciebie juz tylko miesiac.wow ale zlecialo.ja wczoraj bylam na usg polowkowym .córcia zdrowiutka i duza juz bo 376 g i ma 17cm.najbardziej rozbroiłł mnie jej nosek i malutkie stopki na usg.dziewczyny trzymam kciuki za was.aby kazdej sie udalo szybko ujrzeć 2 kreseczki.na foto moja Marika Gaja [emoji5]moje trzecie szczescie.Zobacz załącznik 876558
Ale super!! Ja 26.07 mam polowkowe jiz sie doczekać nie moge :) a pamiętam jak czekałam na usg serduszkowe ;)
 
Ale super!! Ja 26.07 mam polowkowe jiz sie doczekać nie moge :) a pamiętam jak czekałam na usg serduszkowe ;)
To już za chwilę [emoji16]. Szybko ten czas biegnie. Każda chyba tak ma że dopiero co pamięta zrobiony test, pierwsze usg. Sama ostatnio często wspominam [emoji4].
 
@KatiNails, @irminka1231 piękne te wasze dziewczyny ❤️

@Maliina ✊✊✊ oby się udało, bo obiecująco to wyglada:)

@Otoona trzymam kciuki za wizytę i oby cię synek zaskoczył wagą- pozytywnie:)

@Dagaa11 już połówkowe:szok: ale zleciało!

@Ann_ wiesz co biorąc pod uwagę fakt że niewiele tej próbki było to nie wyszło tragicznie, ale generalnie też nie jakoś różowo. Na razie się tym nie przejmujemy, niedługo powtórzymy badanie, ale w domu z szybkim dowozem. Wtedy się przekonamy jak to faktycznie jest.

@Zmijka25 czasami taki lightowy cykl dobrze robi na psychikę. Ja teraz taki mam bez żadnego sprawdzania, liczenia i jest super. W sobotę powinna być @ a ja w ogóle nie myślę o testowaniu, co ma być to będzie. Choć raczej na nią czekam, ale przynajmniej nie będę rozczarowana jej przyjściem.
 
U mnie dziś 15 dc mąż wrócił w nocy i było <3 ;) ale w tym cyklu coś skąpo u mnie z płodnym sluzem :/ w tamtym cyklu był taki ładny to nie było możliwości na przytulanki.... Ehh....
 
Hej kochane. U mnie dalej nie ma @, już mnie do irytuje. Dzisiaj pojadę odebrać wyniki tarczycowe i ciekawe co tam. Dzisiaj 37 dzień cyklu, mój najdłuższy cykl z euthyroxem. ;/ Może jest to spowodowane nie regularnym przyjmowaniem tego leku, plus stres, plus te silne antybiotyki w szpitalu...
 
@KatiNails @Fleur86 zobaczymy co to będzie, może akurat - chociaż tak jak Fleur na wiele nie liczę... Nawet nie mam pojęcia ile miałby trwać ten cykl bo nie biorę dupka a bez niego najdłuższy miał 47 dni [emoji14] wiec jak do sierpnia nie będzie @ to chyba dopiero wtedy zatestuje:D
 
ja moze mojemu kupie test... klinika moze go na poczatku przestraszyc. ale najpierw ja pojde do gina zrobie wszystkie badania i wtedy wezme sie za M :p

Link do: DO KUPIENIA – domowy test jakości nasienia SwimCount (ocenia koncentrację plemników ruchliwych) | Badanie nasienia
Myślę że za szybko o tym myślisz, dobrze pamiętam ze dopiero 2 cykl się staracie? Spokojnie nam się w 5 udalo i nawet mi na myśl nie przyszlo ze może być coś nie tak. Daj sobie trochę czasu i się tak nie spinaj :)
 
reklama
Do góry