reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Daga11 ja tak was podczytywalam i jak widziałam i którejś z was te 2 kreseczki to tez się cieszyłam razem z wami [emoji4][emoji4][emoji4]
To normalne, ja tez ciesze sie z kazdego pozytywa tu na forum, choc zadnej z dziewczyn nie znam osobiscie :)
Zamierzenie jest takie zeby testowac najwczesniej 30.04 ale kto wie czy wczesniej mnie nie pokusi haha
I czekam na Twoja relacje.
Haha ja tak co miesiac sobie obiecalam, a jak tylko przychodzilo 10dpo to testy szly w ruch hahaha :)
 
reklama
Wlasnie siedzi kolo mnie kobieta z dzieckiem, wiecie nie mam doczynienia z takimi maluchami wiec slodki widok [emoji7] bo jest grzeczne [emoji23] przynajmniej sie napatrze i poslucham jak gada [emoji4]Jeszcze godzina nie minela a ja juz spiaca :/Pozniej da sie funkcjonowac ?Juz lepiej... mialam ciagle ten posmak w ustach :/Luksus [emoji7]

Usg wlasnie zrobilam. Z obrazu wynika pco.. juz myslalam ze czas na lepsze wiadomosci... ale nie u mnie :/
Da :-) po tych 2 h juz normalnie funkcjonujesz ;-)
 
Jeszcze byłam w laboratorium o 8, a wyszłam o 11. A jaka głodna po tej glukozie [emoji23] poszłam od razu do galerii obok do Open bar i naladowalam fasolki szparagowej, klusek śląskich i kapusty kiszonej [emoji23][emoji23][emoji23]
Hah a nie wolałaś pączka czy drozdzowki?:d
 
Dobra dziewczyny, napisałam do swojego lekarza, ponieważ wczoraj juz praktycznie skończył mi się okres, tylko lekkie plamienie na brązowo (zaczął się w sobotę rano, a to jak na mnie nawet za krótko), test wczoraj znowu pokazał bladą kreskę, nawet jesli poroniłam, muszę sprawdzić czy wszystko z macicy uszło, może uda mi się dzisiaj z córą wyrwać zrobić badanie na poziom bety, dzis juz nie gorączkuje to spacer dobrze jej zrobi:rolleyes2::-D
 
Dobra dziewczyny, napisałam do swojego lekarza, ponieważ wczoraj juz praktycznie skończył mi się okres, tylko lekkie plamienie na brązowo (zaczął się w sobotę rano, a to jak na mnie nawet za krótko), test wczoraj znowu pokazał bladą kreskę, nawet jesli poroniłam, muszę sprawdzić czy wszystko z macicy uszło, może uda mi się dzisiaj z córą wyrwać zrobić badanie na poziom bety, dzis juz nie gorączkuje to spacer dobrze jej zrobi:rolleyes2::-D
Kurcze naprawde dziwne, bo owszem bywaja krwawienia na poczatku ciazy, ktore moga byc mylone z @, ale chybata kreska na tescie powinna byc juz ciut ciemniejsza. Postaraj sie zrobic bete, to rozwieje wszelkie watpliwosci. Caly czas trzymam za ciebie kciuki :*
 
Kurcze naprawde dziwne, bo owszem bywaja krwawienia na poczatku ciazy, ktore moga byc mylone z @, ale chybata kreska na tescie powinna byc juz ciut ciemniejsza. Postaraj sie zrobic bete, to rozwieje wszelkie watpliwosci. Caly czas trzymam za ciebie kciuki :*
No właśnie też uważam, że kreska powinna ciemnieć, a tym czasem jest ciągle to samo, dlatego niepokoi mnie to wszystko, po za tym boli mnie w podbrzuszu, a jak doszło do samoporonienia to z kolei nie powinnam mieć żadnej kreski, czytała o torbielach itp. chorubskach przy zwiększonej becie...
 
reklama
No właśnie też uważam, że kreska powinna ciemnieć, a tym czasem jest ciągle to samo, dlatego niepokoi mnie to wszystko, po za tym boli mnie w podbrzuszu, a jak doszło do samoporonienia to z kolei nie powinnam mieć żadnej kreski, czytała o torbielach itp. chorubskach przy zwiększonej becie...
Wiem, ze latwo mowic, ale postaraj sie nie czytac w necie i nie nakrecac na zadne choroby itd... po pierwsze zrob w miare mozliwosci ta bete, najlepiej dwie w odstepie 24 godz.
Moze glupie pytanie, ale odczytujesz te testy do 5 minut? Mi oraktycznie zawsze na kazdym tescie po ok 10 min pojawial sie cien, chociaz w ciazy nie bylam..
 
Do góry