reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Otoona bez najmniejszego problemu. Przed chwila synkowi pokzaywalam i tez znalazlam w kilka doslownie sekund.
To chyba kupię wcześniej [emoji5].

rr7luqh.png
 
reklama
Hej staraczki:) ja staram się od grudnia. A czy Wasi partnerzy robili badanie nasienia? Bo wydaje mi sie ze od tego trzeba zaczac. Mojemy morfologia plemnikow wyszlo 3% prawidlowch;(
 
Ja urodziłam gdy miałam 28 lat i byłam najmłodsza na oddziale !
U mnie też kobiety też rodziły późno. Mama mnie urodziła gdy skończyła 46 lat !!
Także dziewczyny na spokojnie, bez stresu! Jeszcze będziecie miały gromadka dzieci
 
Hej staraczki:) ja staram się od grudnia. A czy Wasi partnerzy robili badanie nasienia? Bo wydaje mi sie ze od tego trzeba zaczac. Mojemy morfologia plemnikow wyszlo 3% prawidlowch;(
Ja bym najpierw sprawdziła czy mam owulacje i drożnosc później partnera.
3% to podobno spoko bo norma jest do 2%
 
Hej staraczki:) ja staram się od grudnia. A czy Wasi partnerzy robili badanie nasienia? Bo wydaje mi sie ze od tego trzeba zaczac. Mojemy morfologia plemnikow wyszlo 3% prawidlowch;(
Hej, zależy ile miał ogólnie plemników. :) Mój też ma morfologie na 3%, ale lekarz tłumaczył,że skoro ilość jest 3x większa niż norma, to taka jakby miał 9% :) wyniki interpretuje się całościowo.

Napisane na MI 4LTE w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej staraczki:) ja staram się od grudnia. A czy Wasi partnerzy robili badanie nasienia? Bo wydaje mi sie ze od tego trzeba zaczac. Mojemy morfologia plemnikow wyszlo 3% prawidlowch;(
Mojemu też taka wyszła. Jak poszłam do swojego gina to pokazałam przy okazji i stwierdził że przy reszcie parametrów ( np. ilosc, ruchliwosc itd ) te 3% nie mają żadnego znaczenia, bo ogólny stan nasienia jest bardzo dobry. Zaczął brać androvit według zaleceń giną ale udało mi się zajsc w pierwszym cyklu po tej poradzie i problem leżał raczej po mojej stronie [emoji4]

nzjdyx8dtnebih09.png
 
Do góry