reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Hej :-) ja mam 31 lat i też bez dzieci, życie jest jakie jest... czasem instynkt macierzyński pojawiasię później albo są jakieś przeciwskazania zdrowotne i nie da rady przed 30 ;-) ale nie ma się co załamywać.
Niedługo kończe 5 cs... dzis 26 dc i jakoś nie czuje się niezwykle więc pewnie w niedziele przyjdzie @. Będzie co ma być [emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Fleur86 ja też robiłam to badanie. Po prostu musiałam wiedzieć ile mam czasu... u mnie akurat wyszło ok dzięki czemu jestem spokojniejsza. Zrób badanie będziesz wiedziała na czym stoisz.
Migdalove daj spokój dasz rade !
 
@Fleur86 nie podchodzi się do tego inaczej nawet jak ma się 3 dzieci i 32 lata. Za kazdym razem jest takie samo pragnienie jak za pierwszym jedynie co to doswiadczenie jakieś tam się już ma ale i tak kazdy raz jest jakby pierwszy. Reszta i nieubłaganie odliczanie upływającego czasu (też odliczam niestety i się kurczę :-/) jest identyczne. Osobiście sama sobie dalam wąskie widełki czasowe na staranie się i rodzenie dzieci ale Ty -Wy macie inne podjescie do tego niż ja wiec zdecydowanie WIECEJ SZANS na dzieciątko.
Powidzenia, glowa do góry! Wszystkie się doczekacie i te 32 i 32+ też!
 
Hej kochane. Ja nadal lezaca, dzis mija 10tydz z owu i 11 tydz z om. Zamowilam detektor tetna plodu i od dzis dnia zyje troche spokojniej. Buziaki
1521720344-d4b90e722567c140-aaaaaa.jpeg
 
Dziewczyny poradzcie... wybieram sie na pierwszą wizytę do endokrynologa, za poradą mojego gin. Jakie badania powinnam mieć zrobione przed wizytą żeby nie iść z "niczym"??
 
Hej kochane. Ja nadal lezaca, dzis mija 10tydz z owu i 11 tydz z om. Zamowilam detektor tetna plodu i od dzis dnia zyje troche spokojniej. Buziaki
1521720344-d4b90e722567c140-aaaaaa.jpeg
Bez problemu już znalazłaś tętno dziecka? Bo czytałam że dopiero od 12 tc.

Chcę kupić ten sam sprzęt co Ty[emoji5]

rr7luqh.png
 
reklama
Do góry