reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Hej dziewczyny dzis 10dpo lub 11dpo .powtorzylam test dzis rano jest mega pozytywny.az jestem nadal w szoku.Nie moge uwiezyc ze tak szybko sie udalo (3cs) .Boje sie strasznie ale odganiam czarne mysli.na pewno pomogl wiesiolek i siemie lniane.W tym cyklu nie bralam Duphastonu..kreska druga bardzo sciemniala od wczoraj.w mojej biochemicznej ciazy byly bladziochy .trzymam za was kciuki aby wam sie udalo.milego dnia ps w realu druga kreska jest ciemniejsza niz na fotoZobacz załącznik 843372
Gratulacje!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Rozumiem Cię bardzo dobrze, też mam 32 lata i czuję jak mój zegar tyka ... najgorsze jest to, że nie mam dziecka... Gdybym starała się o drugie pewnie inaczej bym do tego pochodziła ... Zawsze marzyłam o dużej rodzinie, a teraz marzę żeby chociaż raz było mi dane zostać matka... I byłabym już najszczesliwsza na swiecie...

Ja również mam 32 lata (w listopadzie skończę 33), bardzo chciałam zdążyć z dzieckiem przed 30 no ale niestety się nie udało. Uważam, że lepiej iść do odpowiedniej kliniki wcześniej niż potem żałować, że się poszło za późno. Marzyłam o dwójce dzieci ale jeżeli uda mi się mieć chociaż jedno to będę bardzo szczęśliwa.
 
Dziękuję dziewczyny.Poczekam do soboty i zobaczymy czy przyjdzie ta wredota @. Jestem juz nastawiona że się pojawi, więc co ma być to będzie.
 
Mam jeszcze do was pytanie, robiła z was któraś badanie AMH ?? Mi lekarz kazał je zrobić, ale jakoś tak boję się, nie wiem czy chce wiedzieć jaka mam tą rezerwę jajnikową.... A jak jest beznadziejna...?? ?

Zrób jak najszybciej. Ja też długo starałam się w ciemno aż trafiłam na obecną lekarkę która od AMH zaczęła. U mnie rezerwa jest obniżona, co od razu zmienia sytuację i lekarz inaczej musi mnie prowadzić bo być może nie mam już wiele czasu. Lepiej wiedzieć i coś robić niż dowiedzieć się jak będzie po jabłkach :)
 
Kochane ja miałam takie badanie jakieś 8 lat temu. Chciałam pomóc jakiejś parze więc udałam się do kliniki w Łodzi. Pobrali mi krew i miałam czekać na informację. Jedyną informację jaką otrzymałam i to przez maila,że niestety nie mogę nikomu pomóc ponieważ moja rezerwa nie jest zbyt duża.Dalej na maile nie odpowiadali i w sumie nic nie wiem.Czy moja rezerwa jest tak mała że sama mogę mieć problem z zajściem w ciążę czy też mogę zajść ale żeby oddać swoje jajeczko musiałabym mieć dużo większą rezerwę. Chciałam pomóc a tylko się wkurzyłam i nie wiem konkretów. Jeśli nie uda mi się zafasolkować w ciągu 3 miesięcy to pójdę na takie badanie i wyniki będę widziała a nie tak jak w tej piep...nej Łodzi
Już nawet myślałam że coś do tego ma moja grupa krwi 0 minus. Niby cenna krew ale..często w ciąży powstaje konflikt.Sama już nie wiem
 
Rozumiem Cię bardzo dobrze, też mam 32 lata i czuję jak mój zegar tyka ... najgorsze jest to, że nie mam dziecka... Gdybym starała się o drugie pewnie inaczej bym do tego pochodziła ... Zawsze marzyłam o dużej rodzinie, a teraz marzę żeby chociaż raz było mi dane zostać matka... I byłabym już najszczesliwsza na swiecie...

Hej, głowa do góry! Też mam 32 lata i nie mam dzieci, ale grunt to się nie poddawać :) A pozytywne nastawienie psychiczne ma wbrew pozorom baaaardzo duże znaczenie. Damy radę i jeszcze będziemy szczęśliwymi mamusiami! Trzymam kciuki za Ciebie :)
 
Witam się w 18dc. Dziewczyny może wiecie jak to jest. L4 mam do 2 kwietnia a do gina chce iść 30 marca. Czy on juz wtedy moze mi dac l4 od 3 kwietnia?
 
reklama
Do góry